Ocieplenie domu

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
Pieńka

Ocieplenie domu

Post autor: Pieńka »

Mnie zainteresowały nowe technologie w temacie ocieplenia domu. Odziedziczyłam dość stary dom po dziadkach, który wiadomo, wymaga remontu, ale w pierwszej kolejności konieczna jest termoizolacja Myślicie, że sprawdzi się w tym wypadku termoizolacja z celulozy?
Jaówka23

Re: Ocieplenie domu

Post autor: Jaówka23 »

My mieliśmy ten problem, że wprowadzaliśmy się do starego domu i jak się okazało – był problem z ociepleniem. Zdecydowaliśmy się na termoizolację budynku ze strony sprawdzonej firmy https://termobud.com.pl/. Różnica jest kolosalna, warto w to zainwestować.
tośiaaa

Re: Ocieplenie domu

Post autor: tośiaaa »

Jeśli chodzi o ocieplenia poddasza to koniecznie skorzystaj z oferty tej firmy https://www.pluimers.pl/ocieplenie-poddasza/ mają w swojej ofercie ocieplenie poddasza pianą pur . Wszystko to w najlepszej cenie i jakości a to przy takich pracach najważniejsze. Dzięki nim masz zapewniony najlepszy materiał więc izolacja będzie pierwszej klasy i posłuży ci długie lata.
bańka

Re: Ocieplenie domu

Post autor: bańka »

Zobacz sobie wełnę mineralna od https://www.knaufinsulation.pl/ , maja spore uznanie wśród wykonawców a klienci doceniają jakość po pierwszych oszczędnościach w trakcie zamieszkiwania ocieplonego ich wełną budynku. Sama długo szukałam, zaufałam majstrom i jestem im wdzięczna za ten wybór
ODPOWIEDZ