Który antywirus najlepszy?

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
kaśka

Który antywirus najlepszy?

Post autor: kaśka »

Hej, z jakich antywirusów korzystacie? Nie ukrywam, że zależy mi na czymś skutecznym. Może ktoś poleci mi już coś sprawdzonego. Wielkie dzięki za pomoc.
wieśka

Re: Który antywirus najlepszy?

Post autor: wieśka »

Mnie też zależało na skutecznej ochronie swoich danych. Nikt nie chce, aby jego dane dostały się w niepowołane ręce. Ja zanim zdecydowałam się na wersję płatną to skorzystałam z https://gdata.pl/wyprobuj-przez-30-dni . Też możesz tak zrobić a później podejmiesz decyzję co dalej.
Śnieżka

Re: Który antywirus najlepszy?

Post autor: Śnieżka »

Czy ktoś z Was ma Taki antywirus https://bitdefender.pl/produkt/bitdefen ... y-for-ios/ ? Możecie podzielić się opiniami na jego temat? Będę bardzo wdzięczna.
eśka

Re: Który antywirus najlepszy?

Post autor: eśka »

wieśka pisze: ↑19 gru 2020, 9:35 Mnie też zależało na skutecznej ochronie swoich danych. Nikt nie chce, aby jego dane dostały się w niepowołane ręce. Ja zanim zdecydowałam się na wersję płatną to skorzystałam z https://gdata.pl/wyprobuj-przez-30-dni . Też możesz tak zrobić a później podejmiesz decyzję co dalej.
tak zrobię
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 97
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:45

Re: Który antywirus najlepszy?

Post autor: carbonara »

Coraz więcej słyszy się o tym, że znane komunikatory i portale społecznościowe udostępniają koncernom technologicznym masę danych o ich użytkownikach więc jeśli prowadzisz firmę nie powinieneś z nich w żadnym wypadku korzystać. Lepiej zainstalować taki https://www.plus.pl/news/art-8476-usecr ... rcie-plusa bezpieczny komunikator
ODPOWIEDZ