jak się tworzy strony internetowe?

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
Awatar użytkownika
siniora
Posty: 164
Rejestracja: 15 maja 2019, 0:54

jak się tworzy strony internetowe?

Post autor: siniora »

W jaki sposób można stworzyć stronę internetową? są może jakieś programy online które mi to ułatwią? A może są jakieś firmy które się tym zajmują a możecie polecić? znacie kogoś kto się zajmie projektem strony www dla firmy :)? jak to było u was, sami trzworzyliście, czy jednak specjaliści?
Awatar użytkownika
malpeczka
Posty: 136
Rejestracja: 12 gru 2019, 21:17

Re: jak się tworzy strony internetowe?

Post autor: malpeczka »

Ja się na tym w ogóle nie znam prawdę mówiąc. Dla mnie takie sprawy są mega skomplikowane więc nawet się za to nie biore. Od razu zleciłam zaprojektowanie i stworzenie strony firmie https://home.pl/tworzenie-stron-internetowych/rzeszow/ i nie żałuje. Pełna profeska
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Re: jak się tworzy strony internetowe?

Post autor: paula22 »

Stworzenie strony nie jest wcale łatwe. Wymaga wiedzy, kreatywności, doświadczenia. Nad stroną pracuje zespół ludzi - od grafika, przez programistę, po front end developera. Także jeśli chcesz dobrą, ładną i funkcjonalną stronę - skontaktuj się ze specjalistami. Tutaj https://stronywww-lodz.pl/ masz namiar na firmę Internetowe strony www. Rzuć okiem na ich portfolio, przekonasz się, że warto.
Paczes

Re: jak się tworzy strony internetowe?

Post autor: Paczes »

Jeśli zadajesz takie pytanie to oznacza, że nie poradzisz sobie sam z przygotowaniem profesjonalnej strony internetowej. Wiedz że to wymaga dużo wiedzy, czasu i umiejętności. Sam wolałem zlecić to zadanie agencji https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-konin/ niż męczyć się samemu. Za to teraz mam stronę internetową która buduję profesjonalny wizerunek mojej firmy.
ODPOWIEDZ