Inteligentne systemy

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
Awatar użytkownika
MichałK
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2019, 23:46

Inteligentne systemy

Post autor: MichałK »

Hej,

Bardzo zaciekawiło mnie ostatnio pojęcie inteligentnych systemów w firmach. Czy korzystacie z czegoś takiego u siebie?
Awatar użytkownika
DagmaraB
Posty: 26
Rejestracja: 18 sie 2019, 21:39

Re: Inteligentne systemy

Post autor: DagmaraB »

Mój mąż niedawno u siebie w firmie wdrażał coś takiego (dokładniej jest to opisane tutaj - link).
Jest bardzo zadowolony, ponieważ przyspiesza to wiele procesów biznesowych. Wykorzystywana też jest tutaj sztuczna intelingencja.
Najlepiej poczytaj o tym - pod linkiem wyżej dowiesz się najwięcej na ten temat :)

unity line cargo
Awatar użytkownika
sipaz
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2019, 22:44

Re: Inteligentne systemy

Post autor: sipaz »

Z tego co czytam to ludzie wypowiadają się pozytywnie o tym. Jak najbardziej warto z czegoś takiego korzystać. Takie jest moje zdanie.
Gdy ograbiony nie wie o swej stracie,
Nie mów mu o niej, a nie zubożeje.
Awatar użytkownika
aldi
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 20:26

Re: Inteligentne systemy

Post autor: aldi »

A zdajecie sobie sprawę, że takie inteligentne systemy wykorzystywane są już nawet w muzeach? Otóż właśnie to. Nawet muzeum wykorzystuje najnowocześniejsze technologię i stworzyły multimedialne muzeum, aby dotrzeć do jak największego grona ludzi i zachęcić do częstszych wizyt w takim miejscu
Awatar użytkownika
Gustavo
Posty: 178
Rejestracja: 09 wrz 2019, 8:45

Re: Inteligentne systemy

Post autor: Gustavo »

U nas w firmie mamy bardzo zautomatyzowane działy stosujące przeróżne nowinki technologiczne, między innymi właśnie inteligentne systemy, ale również różne środki transportu wewnętrznego https://eurotexpoland.pl/ razem wspsółgra to bardzo dobrze i zdecydowanie zwiększa wydajność zakładu :)
Awatar użytkownika
Tati17
Posty: 10
Rejestracja: 22 kwie 2020, 12:24

Re: Inteligentne systemy

Post autor: Tati17 »

Ostatnio w necie napotkałam się na artykuł odnośnie tego tematu na blogu - http://zamiennikilexmark.pl .To nadzwyczaj ciekawy wpis. Według mnie można się dzięki nim wiele doedukować. Zapoznajcie się sami a nie pożałujecie. Są tam także inne fajne wiadomości.
ODPOWIEDZ