Filmowanie z drona - co sądzicie?

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
błażej

Filmowanie z drona - co sądzicie?

Post autor: błażej »

Co sądzicie na temat uwiecznienie postępów prac budowlanych za pomocą filmowania z drona? Ja interesujące informacje na ten temat znalazłem tutaj http://build-lapse.com/filmowanie-z-lot ... bydgoszcz/ . To rozwiązanie umożliwia pokazanie wybranego obiektu z nowej, zupełnie innej perspektywy. Można zobaczyć to, czego nie da się stojąc na ziemi. Korzystał ktoś z Was może z takich usług?
nikuś

Re: Filmowanie z drona - co sądzicie?

Post autor: nikuś »

Pomysł naprawdę bardzo fajny. Należ jednak zakupić odpowiedni sprzęt dopasowany do konkretnych potrzeb. Tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 25559.html macie namiar na ciekawy sprzęt. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Prawda jest taka, że nie ma jednego idealnego rozwiązania, które wszędzie się sprawdzi.
pawełek

Re: Filmowanie z drona - co sądzicie?

Post autor: pawełek »

Działamy w Łodzi i okolicach. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt takich marek jak Sony, Canon czy Panasonic. W realizacjach stawiamy na najnowsze trendy – DSLR, Kran, Slider, ale właściwie jesteśmy w stanie zrealizować prawie każde życzenie naszych klientów. Zapraszamy po szczegóły na stronę internetową https://konopny-sklep.pl/invex-remedies!
Robuśka

Re: Filmowanie z drona - co sądzicie?

Post autor: Robuśka »

Uważam że filmowanie z drona jest mega fascynujące. Super jest wykorzystać jego potencjał do stworzenia filmiku z ważnych chwil w naszym życiu. Ogolnie duzo czytam na temat tych maszyn np. http://akademiarolnika.pl/wykorzystanie ... olnictwie/ napisali dosc fajnie o rolnictwie. Wiem jeszcze ze te maszyny sa wykorzystywane w służbie zdrowia. Wiec sa super elastyczne w swoim działaniu . Dla mnie te latające cuda są priorytetem jesli chodzi o hobby !
ODPOWIEDZ