Elektroniczny obieg dokumentów

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
Awatar użytkownika
stylowa
Posty: 12
Rejestracja: 05 lis 2019, 17:38

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: stylowa »

Czasami zastanawiam się kiedy pojawią się technologie mówiące nam kiedy iść spać, kiedy napić się wody, lub ruszyć cztery litery na spacer. Ale do rzeczy, skupię się na technologiach dla firm. Zaciekawiła mnie ta oferta: https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow . Czy ktoś z Was ma z tym kontakt? Jak to się faktycznie sprawdza w przedsiębiorstwie?
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: obozowicz »

Oczywiście tego typu rozwiązania są bardzo fajne i ja również chcę z czasem mieć u siebie w firmie elektroniczny obieg dokumentów. Już nawet czytałem w artykule https://www.oprogramowaniedlafirmy.pl/j ... tow-i-crm/ w jaki sposób zdecydowanie najlepiej jest się przygotować do wdrożenia takiego rozwiązania.
Józek

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Józek »

Ja również u siebie w przedsiębiorstwie mam taki system i faktycznie jak dla mnie sprawdza się on znakomicie. Jestem za to przekonany, że świetną sprawą jest na pewno korzystanie z rozwiązań jak https://www.connecto.pl/projekty/ gdyż tak naprawdę zarządzanie projektami jest niezwykle istotne.
Antońna

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Antońna »

Elektroniczny obieg dokumentów = Contman.pl

Moim zdaniem niema lepszego systemu. Wiem bo pracowałam w kilku firmach na różnych rozwiązaniach. Z pośród nich wszystkich najlepiej współpracowało mi się z ich rozwiązaniem. Wiem pisze ogólnikami ale uwarzcie mi jest różnica pomiędzy różnymi systemami. Na jednych praca jest płynna na innych toporna. Jedne są banalne w obsłudze inne wymagają przeszkolenia
ODPOWIEDZ