Działalność nierejestrowana

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
Armataś

Działalność nierejestrowana

Post autor: Armataś »

Wraz z Nowym Rokiem, chciałabym spróbować poprowadzić działalność nierejestrowaną na próbę.
Miałabym oferować usługi cukiernicznie dokładniej wypiek pierników. Jest co prawda konkurencja, ale moje wypieki zrobiły wśród znajomych furorę, główną ich zaletą jest podobno smak. Nie są przystrajane ani nic. I staram się korzystać z zero waste'owych rozwiązań.
Chciałabym wystartować w styczniu jednak nie mam pomysłu na nazwę, wszystkie fajne są zajęte albo oklepane, czy moglibyście podrzucić jakieś pomysły?
I może linki do jakiś sklepów, gdzie kupie fajne opakowania tematyczne w idei zero waste? Obecnie mam tylko świąteczne, a szukam walentynkowych, bo raczej na dzień babci i dziadka nie zdążę z reklamą i zrobieniem ich.
Pojawia się też kwestia sanepidowska, czy któraś z Was zaczynała swój biznes cukierniczy w domu? Jak to zrobiłyście aby było dobrze?
Zablaś

Re: Działalność nierejestrowana

Post autor: Zablaś »

Trzeba zacząć od sanepidu, mam znajomą która kilka razy próbowała zdobyć zgodę na swoje bezy wypiekane w domu, narzucili jej takie wymogi, że nie była w stanie spełnić i z firmą nie ruszyła. To nie takie proste, bez sanepidu nie można sprzedać żadnego ciasta, tortu, pierniczka, nic.

Jesli chodzi o samą dzialaność nierejestrowaną, polecam zajrzeć sobie na stronę:
[url=http://korax-finanse.pl/index.php/2019/ ... skorzysta/]korax-finanse.pl/url]

Opisane jest tutaj kto moze z niej konkretnie skorzystać.
Awatar użytkownika
LiwiaKornelia
Posty: 111
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:30
Kontakt:

Re: Działalność nierejestrowana

Post autor: LiwiaKornelia »

W internecie dzisiaj możemy się inspirować tym, co znajdziemy jeśli chodzi o moda szkolna. Ubrania czy dodatki bardzo szybko zamówimy przez internet. Jest to bardzo proste i wygodne. Opłaca się dzisiaj robić zakupy online. Macie swoje ulubione sklepy z ubraniami online?
Moda Cahlo
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: Działalność nierejestrowana

Post autor: paninam1 »

Wydajność i prędkość działania - to ważne cechy w branży budowlanej. Nie można jednak wybrać tego typu zachowań i działać bez podstaw jakim jest sprzęt budowlany. Dlatego podnośnik towarowy, który znajdziesz na stronie www.instant.com.pl/pl/products/podnosni ... 4-2416.htm jest propozycją bardzo konkretną i pomocą w tej branży.
Awatar użytkownika
agapis
Posty: 608
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:22

Re: Działalność nierejestrowana

Post autor: agapis »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.budimar-gozdowo.pl/
ODPOWIEDZ