Alternatywa dla fotelika

Własna strona www, blog, profil w social media? Dyskutujemy o nowych technologiach, funkcjonowaniu w Internecie, reklamie i najlepszym sprzęcie.
zośka0322

Alternatywa dla fotelika

Post autor: zośka0322 »

Co powiecie na pas Smart Kid Belt https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 . Zastanawiam się nad zakupem, ponieważ czasami zdarza nam się ze nie możemy gdzieś zabrać fotelika i potem pomimo możliwości podwiezienia, musimy jechać autobusem bo nie mamy fotelika ze sobą. To by nam rozwiązało problem. Ma ktoś z was ten adapter? Jak się sprawdza?
żaneta321

Re: Alternatywa dla fotelika

Post autor: żaneta321 »

Łatwo się zapina, mieści się w torebce dzięki czemu wszedzie go ze sobą zabieramy, no i dziecko bezpiecznie jedzie. Ma różne opinie, ale wystarczy na ich stronie poczytać wyniki testów. Pas ma jedne z lepszych wyników.
błażko32

Re: Alternatywa dla fotelika

Post autor: błażko32 »

Świetna sprawa. Sam jakoś do końca nie byłem przekonany, ale wspólnie z żoną podjęliśmy decyzję o zakupie i nie ma czego żałować bo pasy są świetne, szybkie w montażu i proste do wyregulowania.
pułapka

Re: Alternatywa dla fotelika

Post autor: pułapka »

a widzieliscie te niezalezne testy na https://www.mdpi.com/2624-8921/2/1/8/ht ... 5AY4MNW_3U ? mam wrazenie, ze hejt to typowo konkurencje nagania
Szpilaż

Re: Alternatywa dla fotelika

Post autor: Szpilaż »

Smart Kid Belt to doskonała alternatywa do fotelika. Jest lekka więc łatwa w poznoszeniu i montażu, a do tego niewiele kosztuje https://smartkidbelt.com/pl/koszyk?qty= ... duct=2&add. Najważniejsze jednak, że dba o bezpieczną podróż starszego dziecka w aucie co potwierdzają liczne niezależne testy.
ODPOWIEDZ