klasermarii.pl - opinie o sklepie

Medycyna naturalna, zioła, sposoby naszych babć. Dyskutujemy, dzielimy się wiedzą, radzimy.
Awatar użytkownika
Astryda
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2021, 15:56

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Astryda »

Nie chciałam ryzykować na początku, więc zamówiłam pojedyncze nasiona. Wyszło super, szybka realizacja, cena fajna, opis bardzo dokładny. Porady jak dbać o nasiona również bardzo fajne. Zdecydowanie polecam sklep Klaser Marii.
Awatar użytkownika
Ilia63
Posty: 2
Rejestracja: 08 mar 2020, 1:58

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Ilia63 »

Polecam zakupy w tym sklepie, zwłaszcza odmiany outdoor mnie zachwyciły. Wszystko w jak najlepszym porządku, dostajecie dokładnie to co zamówiliście. Jakość pierwszorzędna. Sklep KlaserMarii to mój ulubiony sklep :)
Awatar użytkownika
marek-85
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2020, 23:28

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: marek-85 »

Nie wiedziałem że są owocowe nasiona marihuany, to dla mnie nowość, ale nie jestem też jakimś zapalonym kolekcjonerem ;) Bardzo fajne są te owocowe, naprawdę przyjemne i warto je zakupić. Na pewno nie będziecie zawiedzeni.
Awatar użytkownika
Apolonia_97
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2021, 23:46

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Apolonia_97 »

Jeśli chcecie kupić coś naprawdę dobrego wybierzcie feminizowane nasiona konopi. Kupując w tym sklepie: Klaser Marii na pewno dostaniecie towar pierwszej jakości. Bardzo fajny sklep i naprawdę warto im zaufać.
Złania

klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Złania »

Dzień dobry. Od jakiegoś czasu poszukuję sklepu w internecie, który będzie miał w ofercie feminizowane nasiona marihuany i kilka sklepów wpadło mi w oko. Jednym z nich jest sklep Klaser Marii https://www.klasermarii.pl - wydaje mi się, że ich asortyment jest wart uwagi, ale wolę dopytać, może ktoś z Was u nich zamawiał i może podzielić się opinią?
Eść

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Eść »

Wiem, że mój brat czasem od nich zamawia i bardzo sobie chwali. Jeśli Cię interesuje, a jesteś na przykład ze stolicy, to mają sklepy stacjonarne w Warszawie i Gdańsku, ale też sklep internetowy jest świetnie zaopatrzony. Super, że medyczna marihuana czy olejki CBD są coraz bardziej popularne.
Awatar użytkownika
ingryda1965
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2020, 6:27

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: ingryda1965 »

Autoflowering czyli feminizowane nasiona marihuany, o które nie trzeba jakoś specjalnie dbać. Takie można dostać w sklepie Klaser Marii. Bardzo polecam. Świetna jakość.
Awatar użytkownika
Radzimir90
Posty: 1
Rejestracja: 30 paź 2020, 20:11

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Radzimir90 »

Bardzo się cieszę że w sklepie Klaser Marii znalazłem medyczne odmiany marihuany. To dla mnie szansa. Sklep bardzo fajnie zaopatrzony, szybka realizacja zamówienia, pewność jeśli chodzi o jakość produktu. Ogólnie: polecam.

flecktarn equipment
Awatar użytkownika
hermana1996
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2020, 10:52

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: hermana1996 »

Ja się bardzo zdziwiłam że jest coś takiego jak owocowe nasiona marihuany Nigdy nie miałam z takim odmianami do czynienia. Chętnie więc zamówiłam. Sklep jest naprawdę fajny, dużo informacji, dużo ciekawostek, duży wybór. Super.
Awatar użytkownika
Kajfasz_69
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2021, 16:22

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Kajfasz_69 »

Mnie zainteresowały vaporyzatory dzięki takiemu urządzeniu nie dochodzi do spalania ziół czy tytoniu tylko do ich podgrzania. Dym jest czystszy i mocniejszy. Sklep KlaserMarii to super sklep. Dobre ceny, szybka wysyłka, dobra jakość produktów.
Awatar użytkownika
Teofil87
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2020, 5:25

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Teofil87 »

W tym sklepie są nasiona konopi naprawdę wysokiej jakości, są i takie do wyrastania na zewnątrz jak i takie do wewnątrz budynku. Mniej lub bardziej wymagające. Ogromny wybór świetnego towaru. Dostępność także stacjonarnie.
Awatar użytkownika
andrea-90
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2019, 10:19

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: andrea-90 »

Na stronie klasermarii można znaleźć wiele ciekawych informacji, np. czas kwitnienia, wysokość, informacje o plonach. Bardzo fajny sklep, dobry wybór nasion ale też bardzo dużo przydatnych informacji. Polecam.
Awatar użytkownika
Albrecht88
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2020, 22:39

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Albrecht88 »

Kupuję w Klaser Marii dosyć regularnie ;) Ostatnio odkryłem nasiona owocowe, bardzo fajne, naprawdę super smakują. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie. Jeśli nie wiecie czego dokładnie chcecie, dopytajcie, pracownicy chętnie odpowiedza na każde pytanie.
Awatar użytkownika
Dagna1995
Posty: 4
Rejestracja: 26 lut 2020, 5:00

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Dagna1995 »

Jeśli chodzi o medyczne odmiany marihuany to w Klaser Marii znajdziecie najlepsze. W sklepie pracują fachowcy, pasjonaci, więc mają naprawdę bardzo bogatą wiedzę i zawsze mogą coś doradzić. Ja ze swojej strony bardzo polecam.
Awatar użytkownika
Ananiasz80
Posty: 3
Rejestracja: 27 cze 2020, 19:01

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Ananiasz80 »

W tym sklepie można wybrać nasiona według różnych kryteriów, takich jak czas kwitnienia, wysokość, czy może rosnąć na zewnątrz czy raczej w środku itp. Ogromny wybór bardzo dobrej jakości nasion.
Awatar użytkownika
Sławek
Posty: 7
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:05

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Sławek »

Polecam nasiona Autoflowering czyli feminizowane. Dobry sklep z jasnymi zasadami, bardzo fajnymi cenami. Można też u nich znaleźć mnóstwo i interesujących, ciekawych i przydanych informacji.
Awatar użytkownika
Joanna1987
Posty: 3
Rejestracja: 15 mar 2020, 14:37

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Joanna1987 »

Kupowałam kilka razy już w tym sklepie, chwalę sobie zakupy, jest łatwo, szybko i przyjemnie :) Polecam nasiona Indica/Sativa. Na pewno będziecie zadowoleni. A to chyba najważniejsze?:)
Awatar użytkownika
Krzysztof_75
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2021, 2:36

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Krzysztof_75 »

Ja również jestem klientem, który dobrze wspomina ten sklep. Mam z nimi dobre, pozytywne doświadczania. Realizacja zamówienia przebiegała bez żadnych problemów, szybko i sprawnie. Owocowe odmiany są bardzo ciekawe. Na pewno Was zaskoczą :)
Awatar użytkownika
gilbert_85
Posty: 4
Rejestracja: 17 paź 2019, 22:35

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: gilbert_85 »

Ja wybieram nasiona po kryterium: zawartość THC, to dla mnie najważniejsze kryterium. Sklep jest świetny, bardzo duży wybór nasion, każdy znajdzie dokładnie to czego szuka. Fajnie że takie sklepy są i że można zamówić nasiona bez żadnego problemu.
Awatar użytkownika
nina_63
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2021, 4:26

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: nina_63 »

Mnie zainteresowały medyczne odmiany. Kupiłam niedawno i będę próbować, żeby coś z tego wyszło. Przesyłka szybka, dobrze zabezpieczona, ceny bardzo przystępne. Jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
medard_64
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2020, 22:54

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: medard_64 »

Ja postawiłem na pewniaki, czyli nasiona, które nie wymagają zbyt wiele uwagi. Są dla mniej doświadczonych. Fajnie że Klaser Marii wprowadził coś takiego do oferty. Fajny sklep i fajne produkty :)
Awatar użytkownika
agaton1962
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2021, 17:46

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: agaton1962 »

Znalazłam w sklepie Klaser Marii vaporyzatory, fajna jakość, fajne ceny. A znam sklep i mam o nich bardzo dobrą opinię. Bardzo szybka realizacja zamówień, wszystko zawsze zgodne i bezproblemowe. Bardzo polecam ten sklep. Będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
Mirka
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2020, 23:35

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Mirka »

Polecam odmiany owocowe, bardzo smaczne i przyjemne. Sklep Klaser Marii na pewno Was nie zawiedzie, dostaniecie dokładnie to co zamówicie, szybko i sprawnie i bez żadnych problemów. Oto chodzi. Zdecydowanie polecam to miejsce.
Awatar użytkownika
jonatan-98
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2021, 13:55

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: jonatan-98 »

Jest tez możliwość zamówić: nasiona marihuany feminizowane w hurcie, dla tych którzy mają nieco większe potrzeby ;) Zdecydowanie mogę polecić ten sklep. Ogromny wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Dobre ceny i bezpieczna przesyłka. I możliwość zrobienia zakupów stacjonarnie.
Awatar użytkownika
Makryn-76
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2020, 6:46

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Makryn-76 »

W sklepie Klaser Marii możecie wybrać nasiona pod względem: czas kwitnienia, wysokości, czy np. outdoor czy indoor. Widać że sklep prowadzony jest przez fachowców, można spokojnie się dopytać o szczegóły.
Awatar użytkownika
Astryda
Posty: 2
Rejestracja: 08 kwie 2021, 15:56

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Astryda »

Nie chciałam ryzykować na początku, więc zamówiłam pojedyncze nasiona. Wyszło super, szybka realizacja, cena fajna, opis bardzo dokładny. Porady jak dbać o nasiona również bardzo fajne. Zdecydowanie polecam sklep Klaser Marii.
Awatar użytkownika
ligia-88
Posty: 2
Rejestracja: 25 wrz 2020, 8:40

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: ligia-88 »

Polecam zakupy w tym sklepie, zwłaszcza odmiany outdoor mnie zachwyciły. Wszystko w jak najlepszym porządku, dostajecie dokładnie to co zamówiliście. Jakość pierwszorzędna. Sklep KlaserMarii to mój ulubiony sklep :)
Awatar użytkownika
marek-85
Posty: 2
Rejestracja: 04 gru 2020, 23:28

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: marek-85 »

Nie wiedziałem że są owocowe nasiona marihuany, to dla mnie nowość, ale nie jestem też jakimś zapalonym kolekcjonerem ;) Bardzo fajne są te owocowe, naprawdę przyjemne i warto je zakupić. Na pewno nie będziecie zawiedzeni.
Awatar użytkownika
Apolonia_97
Posty: 2
Rejestracja: 18 lut 2021, 23:46

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Apolonia_97 »

Jeśli chcecie kupić coś naprawdę dobrego wybierzcie feminizowane nasiona konopi. Kupując w tym sklepie: Klaser Marii na pewno dostaniecie towar pierwszej jakości. Bardzo fajny sklep i naprawdę warto im zaufać.
Awatar użytkownika
bożan_80
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2021, 4:00

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: bożan_80 »

Klaser Marii to świetny sklep. Można tu kupić naprawdę fajne nasiona feminizowane. Nasiona są dokłądnie sprawdzane, nie kupujecie kota w worku, można spokojnie im zaufać. Są tego warci.
Awatar użytkownika
Celina-84
Posty: 9
Rejestracja: 02 sie 2019, 21:05

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Celina-84 »

Ja kupuję odmiany medyczne i jestem zadowolona z zakupów. Sklep Klaster Marii staje na wysokości zadania, nasiona są doskonale opisane, scharakteryzowane, widać że pracują tu ludzie z wiedzą i pasją.
Awatar użytkownika
delfina_80
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2021, 21:38

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: delfina_80 »

Jeśli szukacie dobrej jakości nasion, a dodatkowo chcecie być w 100% pewni tego co kupujecie to polecam zakupy w Klaser Marii. Warto zastanowić się nad nasionami Sativa/Indica, na pewno będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
samir-84
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2019, 17:47

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: samir-84 »

Ja zdecydowanie polecam odmiany owocowe, ale w zasadzie wszystko co kupicie w tym sklepie będzie ok. Jakość jest naprawdę wyborna. Ja jeszcze nigdy się nie zawiodłam na zakupach z tego sklepu.
Awatar użytkownika
Hadrian
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2021, 14:34

Re: klasermarii.pl - opinie o sklepie

Post autor: Hadrian »

Jak już będziecie przeglądać ofertę sklepu Klaser Marii, to polecam Waszej uwadze vaporyzatory. Są naprawdę bardzo fajne, do wyboru macie kilka modeli i gwarancję oryginalności produktu.
ODPOWIEDZ