Jakie suplementy na co dzień?

Wiesz wszystko o najlepszych suplementach i witaminach? Znasz najskuteczniejsze diety? Ćwiczysz? Opowiedz o tym!
Awatar użytkownika
Mira-75
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2022, 0:01

Jakie suplementy na co dzień?

Post autor: Mira-75 »

Cześć kochani. Czy Wy kupujecie i na co dzień stosujecie jakieś suplementy diety? Powiedzcie, gdzie je kupujecie? Ja właściwie póki co to na co dzień stosuję tylko magnez i witaminę d3, a dodatkowo od czasu do czasu, żeby wesprzeć jelita, stosuję też probiotyki. Stwierdziłam, że najlepiej kupić w internecie, bo apteka online na pewno ma lepsze ceny niż stacjonarna.
Deysia

Re: Jakie suplementy na co dzień?

Post autor: Deysia »

U mnie na pewno dobrze będzie ogarnąć sobie odpowiednie wskazówki i ja na razie mam na oku coś takiego jak kiedy przyjmować witaminę d , bo to też podobno ważne. Mam nadzieję, że śmiało to jakoś ogarniemy. Co wy na to ?
Artur

Re: Jakie suplementy na co dzień?

Post autor: Artur »

Moim zdaniem to korzystanie z suplementów diety jest bardzo ważne. Przecież nie każdy jest w stanie zapewnić sobie wszystkie potrzebne witaminy czy minerały tylko przez dietę. Zresztą wystarczy zobaczyć na to jak w dzisiejszych czasach ludzie nie dbają o ten aspekt swojego życia. Wszystko za sprawą pośpiechu oraz stawiania na karierę ponad wszystko. A przecież nie ma nic lepszego niż gotowanie we własnym zakresie bo tylko wtedy mamy pewność co do jakości spożywanych potraw. Wykorzystywanie sezonowych warzyw czy owoców jest bardzo ważne. Jeśli już wystąpią jakieś braki to możemy je suplementować, a wszystkie potrzebne produkty kupimy przez internet - https://mybionic.pl/ Kwestia tylko by wykazać przez badania czego aktualnie najbardziej potrzebujemy.
ODPOWIEDZ