Prawnik rozwód

Wątek zarówno dla fanów twórczości Scorsese, jak i Burtona. To przestrzeń na dyskusje o kinematografii, reżyserach, aktorach i festiwalach filmowych, ale też miejsce dla luźnych rozmów o filmach.
nodiś

Prawnik rozwód

Post autor: nodiś »

Czy może ktoś z was zna kancelarię https://snkancelaria.pl/ ? Niestety małżeństwo się kończy, nie damy rady już niczego poskładać więc trzeba zrobić ostateczne kroki. szukam prawnika aby mnie reprezentował. planuję właśnie wybrać tą kancelarię. znacie ?
miłka1

Re: Prawnik rozwód

Post autor: miłka1 »

Nie znam tej kancelarii. Może warto kogoś ze znajomych popytać, może ktoś zna dobrego adwokata. Lepiej na kimś sprawdzonym polegać, kto ma doświadczenie i prowadził już takie sprawy.
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: Prawnik rozwód

Post autor: ellen »

Odpukać sama jestem w szczęśliwym związku. Za to moja siostra miała mniej szczęścia, jest już po rozwodzie. Nawet to ja jej znalazłam dobrego adwokata, Łukasza Węgłowskiego z kancelarii Węgłowski. Niezwykle kompetentny i profesjonalny, można na nim polegać. Jeśli rozwód to lepiej z pomocą adwokata.
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: Prawnik rozwód

Post autor: Zrelaksowana »

Moim zdaniem przygotowując się do rozwodu jak najbardziej warto skorzystać z pomocy doświadczonego, zaufanego prawnika. Z tego co wiem, to w Krakowie na przykład działa taka Kancelaria Prawna Gawor, w której można liczyć na fachową, profesjonalną pomoc z tego zakresu. Z pełną ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://gaworkancelaria.pl/klinika-prawa-rodzinnego/, do czego serdecznie Was zachęcam.
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 289
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: Prawnik rozwód

Post autor: paninam1 »

Na pewno dobrze jest szukać różnych miejsc do sprawdzenia i zweryfikowania kwestii związanych z prawem. Zdecydowanie warto wziąć pod uwagę kwestię poszukiwań najwygodniejszych dla Ciebie. Ja na przykładem wiem, że porady prawne online są dobrym pomysłem dla każdego, kto szuka wsparcia w kwestiach prawnych. Ja krozystam i bardzo sobie cenię i merytoryczność.
wątek

Re: Prawnik rozwód

Post autor: wątek »

Jeśli poszukujecie firmy, która zajmuje się pozwami rozwodowymi, to warto zajrzeć pod ten link: https://i-rozwod.pl/ile-trwa-rozwod . Realizują tego typu pozwy online, po przesłaniu im kilku informacji. Poza tym ,warto zwrócić uwagę na ichniejszego bloga, który w moim mniemaniu jest bardzo ciekawy. Polecam!
Ważka

Re: Prawnik rozwód

Post autor: Ważka »

Faktycznie często tak się zdarza, że przy rozwodzie towarzyszy nam prawnik i moim zdaniem jest to całkiem normalna sytuacja. Jeśli ktoś chce wiedzieć więcej na temat argumentów do sprawy rozwodowej to na stronie https://www.twojecentrum.pl/argumenty-d ... dowej.html bardzo dokładnie to zostało opisane.
LesławL

Re: Prawnik rozwód

Post autor: LesławL »

Rozwód to skomplikowany proces, który często dotyka zwykłych ludzi nie mających wiele wspólnego z prawem. Jeśli zachodzi konieczność przygotowywanie jakiegoś wniosku, ale pisma do sądu warto zgłosić się po pomoc do kancelarii https://pismaprocesowe.com.pl/.
______________________________________________________________________________
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Re: Prawnik rozwód

Post autor: paula22 »

Pewnie, że skomplikowany. A do tego jeszcze dochodzą emocje. No i to, że nie każdy orientuje się w meandrach prawa. Dlatego ja w temacie rozwody zaufałam specjaliście. I każdemu kto szykuje się to takich działań, polecam jego usługi. To mecenas Michał Mindykowski, tutaj jego kancelaria http://www.mindykowski.pl/ . Osobom z Trójmiasta polecam, bo to człowiek z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wie jak pomóc i robi to dobrze.
kaśka L.

Re: Prawnik rozwód

Post autor: kaśka L. »

Przy moim rozwodzie potrzebne było wsparcie detektywa, bo sprawa była bardzo złożona - chodziło o zatajanie majątku między innymi. Najlepiej jak zerkniesz tutaj https://prywatny-detektyw-katowice.pl/blog/ i zadecydujesz czy w Twojej sytuacji taka pomoc jest również potrzbna.
Kamiś55

Re: Prawnik rozwód

Post autor: Kamiś55 »

Poszukuję godnej polecenia kancelarii prawnej, która specjalizuję w rozwodach. Zależy mi na zaufanym adwokacie, który pomoże mi wygrać rozprawę rozwodową z orzekaniem o winie. Niestety przez sytuację rodzinną nie mogłam pracować i utrzymywał mnie mąż, więc nie chciałabym teraz zostać z dziećmi beż żadnych funduszy. Fajnie jak by kancelaria działał częściowo zdalnie na wideokonferencjach, z racji, że nie mam z kim zostawić dzieci. Co myślicie o tym rankingu: https://lexsecure.pl/ranking-kancelarii ... litej-2021 warto się nim sugerować?
dżem456

Re: Prawnik rozwód

Post autor: dżem456 »

Kamiś55 pisze: ↑05 lis 2021, 21:45 Poszukuję godnej polecenia kancelarii prawnej, która specjalizuję w rozwodach. Zależy mi na zaufanym adwokacie, który pomoże mi wygrać rozprawę rozwodową z orzekaniem o winie. Niestety przez sytuację rodzinną nie mogłam pracować i utrzymywał mnie mąż, więc nie chciałabym teraz zostać z dziećmi beż żadnych funduszy. Fajnie jak by kancelaria działał częściowo zdalnie na wideokonferencjach, z racji, że nie mam z kim zostawić dzieci. Co myślicie o tym rankingu: warto się nim sugerować?
Jakiego prawnika polecacie?
ODPOWIEDZ