Najlepsza produkcja filmowa

Wątek zarówno dla fanów twórczości Scorsese, jak i Burtona. To przestrzeń na dyskusje o kinematografii, reżyserach, aktorach i festiwalach filmowych, ale też miejsce dla luźnych rozmów o filmach.
Awatar użytkownika
Lusia
Posty: 33
Rejestracja: 22 sty 2019, 13:47

Najlepsza produkcja filmowa

Post autor: Lusia »

Potrzebujesz zrealizować produkcję filmową? A może chcesz stworzyć chwytliwy film reklamowy? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą studia filmowego M5. Zostawiam link dla osób zainteresowanych: http://m5.com.pl/.
Awatar użytkownika
petryka8
Posty: 100
Rejestracja: 10 lip 2019, 9:43

Re: Najlepsza produkcja filmowa

Post autor: petryka8 »

to wszystko zależy jaki masz gust, ja lubię takie filmy i seriale fantasy albo o tematyce średniowiecznej, a teraz jak mam fajny internet od upc, gdzie nic mi sie nie zawiesza https://www.upc.pl/internet/promocje/oferta-specjalna/ to chce się oglądać serial non stop
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Najlepsza produkcja filmowa

Post autor: Liliana »

Jak dla mnie to jednak kwestia gustu, nie każdemu przecież może podobać się taki czy inny film, nawet jeżeli wiele osób go zachwala.
Awatar użytkownika
piramidka
Posty: 103
Rejestracja: 16 maja 2019, 8:58

Re: Najlepsza produkcja filmowa

Post autor: piramidka »

każdy z nas lubi co innego tak naprawdę, także ciężko jest komuś coś po prostu doradzić. Ale ja osobiście to lubię filmy biograficzne a jeszcze jak jest dużo muzyki w nich to już w ogóle super. Ostatnim takim filmem to był Zenek którego dorwałam na vod tvp, cena zdecydowanie niższa jakbym w kinie zapłaciła, także nie ma tragedii.
Awatar użytkownika
mikolaj2
Posty: 226
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:43

Re: Najlepsza produkcja filmowa

Post autor: mikolaj2 »

ja lubię oglądać filmy na www.cda360.pl to moja ulubiona platforma, duzy wybór filmów i dobre ceny za wypozyczenie. Teraz bede ogladac z kolezankami zenek cały film chomikuj ponoc jest bardzo fajny, wiele osob go chwali
ODPOWIEDZ