Terapia uzależnień w Łodzi

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
Makryn-76
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2020, 6:46

Terapia uzależnień w Łodzi

Post autor: Makryn-76 »

Do jakiej poradni terapeutycznej w Łodzi polecacie zapisać się na terapię uzależnień? Chcę zrobić ten pierwszy krok, ale nie znam żadnego zaufanego specjalisty.
Awatar użytkownika
Dargomira_82
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2020, 12:24

Re: Terapia uzależnień w Łodzi

Post autor: Dargomira_82 »

Mogę polecić Ci poradnię poradniasalomon.pl. Chodziłam do nich na terapię indywidualną, dzięki której teraz czuję się o wiele lepiej. Tamtejsi specjaliści potrafią nie tylko wysłuchać, ale przede wszystkim zrozumieć, co czuje pacjent.

samsung galaxy s advance system operacyjny
Awatar użytkownika
Zafira
Posty: 30
Rejestracja: 20 lis 2019, 12:32

Re: Terapia uzależnień w Łodzi

Post autor: Zafira »

A zastanawiałaś się może nad ośrodkiem terapii uzależnień Forest? To wspaniałe miejsce, które jest wyjątkowo komfortowe dla podopiecznych i ich rodzin. Oferują specjalną indywidualną metodę terapeutyczną „Forest Point”, a oprócz tego pełen zestaw atrakcji takich jak jazdę konną, wycieczki, basen, a nawet łowienie ryb :) Uważam, że placówka naprawdę zasługuje na medal.
Awatar użytkownika
ononka
Posty: 183
Rejestracja: 26 mar 2020, 17:04

Re: Terapia uzależnień w Łodzi

Post autor: ononka »

Można się od różnych rzeczy uzależnić, ale mi to się wydaje, że nawet jeśli się w coś takiego weszło, to powinno się przede wszystkim starać się ratować. Wiem, że to nie jest proste, ale są takie miejsca jak ośrodki leczenia uzależnień, gdzie będziecie mogli liczyć na pomoc i wsparcie. Poza tym, polecam odwiedzić stronę https://najlepszeterapie.pl/narkotyki-m ... syfikacja/ gdzie znajdziecie sporo informacji na temat uzależnień.
Włodek

Re: Terapia uzależnień w Łodzi

Post autor: Włodek »

Ja uczęszczałem na terapię uzależnień w celu pozbycia się nałogu alkoholowego. Szczerze powiedziawszy, w moim przypadku, było to chyba zbyt łagodne rozwiązanie. Największe efekty przyniosło mi zaszycie alkoholowe w Pile. Działanie leku Esperal polega na tym, że za a pomocą oddziaływania substancji czynnej, jaką jest Disulfiram, wytwarza się w alkoholiku awersja i wstręt do napojów procentowych. Obecnie nawet nie myślę o tym, aby sięgnąć po kieliszek.
Bożena

Re: Terapia uzależnień w Łodzi

Post autor: Bożena »

Najważniejsze to dobrze się zastanowić nad tym, co mogłoby być dla Was najlepszą formą pomocy. Myślę, że ciekawym wsparciem dla Was mogłoby być tutaj na pewno postawienie na jak najlepsze rozwiązania w zakresie Waszego zdrowia. Moim zdaniem warto byłoby zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i tam poszukać odpowiedniej pomocy.
jarekoo00

Re: Terapia uzależnień w Łodzi

Post autor: jarekoo00 »

dobrą opcją jest terapia online, bez względu na to gdzie się jest można skorzystać z porady specjalisty. to również oszczędność czasu na dojazdach. Wystarczy mieć dostęp do internetu i dowolny sprzęt laptop, tablet a nawet może być telefon
Gość

Re: Terapia uzależnień w Łodzi

Post autor: Gość »

Polecam sprawdzić oferty opublikowane w serwisie https://psychologuj.pl
Strona umożliwia bezpośredni kontakt do terapeutów z całej Polski. Większość oferuje możliwość terapii online.
ODPOWIEDZ