Tania apteka internetowa

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
kofeina
Posty: 30
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:10

Tania apteka internetowa

Post autor: kofeina »

Wolicie kupować leki online czy stacjonarnie? Macie jakieś sprawdzone apteki internetowe z których korzystacie? Ciekawą ofertę znalazłam niedawno tu: https://www.apteka-leki.pl/ Moim zdaniem robiąc zakupy przez Internet oszczędzamy czas i pieniądze. W aptece można znaleźć leki bez recepty, suplementy diety, naturalne kosmetyki, produkty dla mam i kobiet w ciąży, jak i sprzęt medyczny, leki zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Myślę, że to ciekawa oferta.
Awatar użytkownika
Magdek
Posty: 91
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:35

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Magdek »

warto w takich aptekach w necie robi zakupy
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: ellen »

Chyba też będę musiała wybrać się do apteki, albo zamówić w internetowej ponieważ zrobił mi się jakiś stan zapalny skóry . Nie wiem od czego, czy od wody czy od słońca czy jeszcze od czegoś innego. Muszę jakiś odpowiedni preparat kupić niż gdybym miała czekać, że samo przejdzie.
Awatar użytkownika
hakuros
Posty: 219
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:26

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: hakuros »

Jak potrzebuje uzupełnić swoją domową apteczkę to zawsze ruszam do https://www.e-zikoapteka.pl/ Jeżeli chodzi o wybór to nie ma na co narzekać. Póki co nie zdarzyła mi się sytuacja, aby nie mieli czegoś czego akurat potrzebowałam

łuki bloczkowe sklepy
grószka

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: grószka »

zdarza mi się kupować aptekach online, można ustrzelić niezłe promocję, mojej mamy nie mogę do tego przekonać, woli kupować stacjonarnie, znalazła w DOZ promocję dla seniorów i teraz leki kupuje dużo taniej, tylko w odpowiednich godzinach trzeba je kupić

ramię monitora
Awatar użytkownika
milka9
Posty: 143
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:15

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: milka9 »

U nas babcia była strasznie schorowana, to musieliśmy jej załatwić konkretne i solidne leczenia, a potem do domu seniora http://podtopolami.eu Odkąd jednak przebywa na całodobowej opiece w domu seniora Pod Topolami to widzę ,że znacznie jej sie poprawilo. Dostaje też smaczne i domowe posiłki , czesto organizują tam ciekawe wydarzenia - ma wiecej energii.

maczety isamu
Luśka

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Luśka »

grószka pisze: ↑10 lut 2021, 21:54 zdarza mi się kupować aptekach online, można ustrzelić niezłe promocję, mojej mamy nie mogę do tego przekonać, woli kupować stacjonarnie, znalazła w DOZ promocję dla seniorów i teraz leki kupuje dużo taniej, tylko w odpowiednich godzinach trzeba je kupić
Tak ta promocja jest bardzo fajna. Codziennie w godzinach od 8 do 12 seniorzy 60+ mają 20% zniżki na swoje leki w każdym stacjonarnym DOZ. Moi dziadkowie także korzystają.

pkm asg
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Liliana »

Wydaje mi się, że kwestia cen w aptekach jest ustalona odgórnie i nie można tego zmienić. Jeżeli chodzi oczywiście o leki na receptę, bo jak wiadomo, apteki sprzedają też wiele innych artykułów, kosmetyków itp. a to już inna sprawa i ceny rzeczywiście mogą być zróżnicowane, jak w każdej drogerii zresztą.
Aniśka

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Aniśka »

Jeśli o mnie chodzi to jak najbardziej warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez aptekę Gemini jak dla mnie numer jeden jeżeli chodzi o ceny, wybór i czas samej realizacji dostaw z zamówień online. Warto sprawdzić i samodzielnie się co do nich przekonać, tym bardziej że również znajdziecie nawet kosmetyki i produkty do codziennego użytku jak pasty do zębów https://www.aptekagemini.pl/curaprox-bl ... ka-0057058 Mam nadzieję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni również cenami i jednocześnie poziomem obsługi :)
Awatar użytkownika
Kobix
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:45

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Kobix »

Na pewno tanie leki się przydadzą, ja dosyć sporo tych kupuje, głównie właśnie przez internet jak już wiem co mam kupić. Tak warto sobie poczytać na stronie https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/lecyt ... -najlepsza o lecytynie, jaka będzie najlepsza i też gdzie wart właśnie ją kupować.
Płatka

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Płatka »

Luśka pisze: ↑01 mar 2021, 0:05
grószka pisze: ↑10 lut 2021, 21:54 zdarza mi się kupować aptekach online, można ustrzelić niezłe promocję, mojej mamy nie mogę do tego przekonać, woli kupować stacjonarnie, znalazła w DOZ promocję dla seniorów i teraz leki kupuje dużo taniej, tylko w odpowiednich godzinach trzeba je kupić
Tak ta promocja jest bardzo fajna. Codziennie w godzinach od 8 do 12 seniorzy 60+ mają 20% zniżki na swoje leki w każdym stacjonarnym DOZ. Moi dziadkowie także korzystają.
O kurczę, super ta zniżka dla seniorów w DOZie, tylko pytanie, czy nadal aktualna. Wiecie coś może na ten temat?
grószka

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: grószka »

Płatka pisze: ↑11 maja 2021, 9:12
Luśka pisze: ↑01 mar 2021, 0:05
grószka pisze: ↑10 lut 2021, 21:54 zdarza mi się kupować aptekach online, można ustrzelić niezłe promocję, mojej mamy nie mogę do tego przekonać, woli kupować stacjonarnie, znalazła w DOZ promocję dla seniorów i teraz leki kupuje dużo taniej, tylko w odpowiednich godzinach trzeba je kupić
Tak ta promocja jest bardzo fajna. Codziennie w godzinach od 8 do 12 seniorzy 60+ mają 20% zniżki na swoje leki w każdym stacjonarnym DOZ. Moi dziadkowie także korzystają.
O kurczę, super ta zniżka dla seniorów w DOZie, tylko pytanie, czy nadal aktualna. Wiecie coś może na ten temat?
wiem że promocja wciąż obowiązuje, moi rodzice nie raz z tej zniżki korzystali, dla nich to spora oszczędność
ajńm

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: ajńm »

W sumie to różnie, ale preferuje apteki internetowe. Wolę zrobić sobie zapas suplementów i leków wcześniej, wszystko zamówić i mieć spokój, zwłaszcza teraz, jak jestem w ciąży :). Witaminy i suplementy są bardzo ważne, ja zamawiam dobrej jakości produkty tego typu w aptece internetowej Apteka w sieci https://www.aptekawsieci.pl/pl/c/Artyku ... -ciazy/151 Ich oferta jest rozbudowana, mają korzystne ceny, wszystko szybko przychodzi, polecam.
Kłosa

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Kłosa »

grószka pisze: ↑18 lip 2021, 6:53
Płatka pisze: ↑11 maja 2021, 9:12
Luśka pisze: ↑01 mar 2021, 0:05

Tak ta promocja jest bardzo fajna. Codziennie w godzinach od 8 do 12 seniorzy 60+ mają 20% zniżki na swoje leki w każdym stacjonarnym DOZ. Moi dziadkowie także korzystają.
O kurczę, super ta zniżka dla seniorów w DOZie, tylko pytanie, czy nadal aktualna. Wiecie coś może na ten temat?
wiem że promocja wciąż obowiązuje, moi rodzice nie raz z tej zniżki korzystali, dla nich to spora oszczędność
A czy można za seniora zakupić te leki ze zniżką? Mój tata nie jest w stanie samodzielnie wybrać się do apteki.
Lucyśka

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Lucyśka »

Kłosa pisze: ↑20 lip 2021, 7:19
grószka pisze: ↑18 lip 2021, 6:53
Płatka pisze: ↑11 maja 2021, 9:12 O kurczę, super ta zniżka dla seniorów w DOZie, tylko pytanie, czy nadal aktualna. Wiecie coś może na ten temat?
wiem że promocja wciąż obowiązuje, moi rodzice nie raz z tej zniżki korzystali, dla nich to spora oszczędność
A czy można za seniora zakupić te leki ze zniżką? Mój tata nie jest w stanie samodzielnie wybrać się do apteki.
Można :) tylko musisz podać PESEL tej osoby
Błażej

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: Błażej »

Lepiej poszukać leków poprzez specjalne platformy do ich wyszukiwania. Na przykład ktomalek, tutaj https://ktomalek.pl/leki-znieczulajace/k-1853/1 można sobie samemu poszukać leku, który nas interesuje i sprawdzić w jakim miejscu jest on dostępny. Tak jest znacznie wygodniej niż szukanie konkretnej apteki
jksał

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: jksał »

Często nękają mnie kłopoty ze zdrowiem, dlatego w takim przypadku posiadanie namiarów na aptekę jest koniecznością. Moim wymogom w szczeólności sprostała oferta https://www.aptekacodzienna.pl/wirtualny-spacer/ - za ich sprawą mam dostęp do kosmetkow leczniczych i suplementów diety, mających w tym wypadku ogromne znaczenie. Skupcie się na ich ofercie!
teozja

Re: Tania apteka internetowa

Post autor: teozja »

Nie kupuję w aptekach internetowych wolę jakoś stacjonarne, mam kilka aptek w okolicy i najtaniej wypada DOZ, dlatego właśnie tam kupuję, mają duży asortyment,przystępne ceny
ODPOWIEDZ