Samochód zastępczy po wypadku

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
gabryś

Samochód zastępczy po wypadku

Post autor: gabryś »

Ostatnio miałam wypadek samochodowy nie ze swojej winy. Kancelaria, która zajmowała się moim ubezpieczeniem załatwiła mi samochód zastępczy z OC sprawcy. Super opcja, na czas remontu samochodu nie byłam pozbawiona środka komunikacji.
ambroży

Re: Samochód zastępczy po wypadku

Post autor: ambroży »

Hej. Ja w tym celu nie musiałem udawać się do kancelarii. Na czas naprawy auta z OC sprawcy stłuczki otrzymałem samochód zastępczy podczas wizyty w ASO Nissana Dyszkiewicz. Bardzo polecam ten serwis też ze względu na jakość i szeroki zakres usług, sam zobacz jak wiele mogą zaoferować każdemu kierowcy: http://www.nissan.dyszkiewicz.pl/ . Żona i ja przyjeżdżamy tutaj na przeglądy i z różnymi naprawami od jakichś 10 lat. Cenimy sobie niezawodność, szybkie terminy i korzystne rozwiązania:)
móranowski

Re: Samochód zastępczy po wypadku

Post autor: móranowski »

Gdyby nie wsparcie https://www.meritum.bielsko.pl/samochody-zastepcze to nawet bym nie wiedział o tym, że należy mi się jakikolwiek samochód zastępczy - a tu proszę. Dało mi to wiele radochy a przede wszystkim pozwoliło się poruszać w momencie oczekiwania na naprawę mojego własnego pojazdu.
ODPOWIEDZ