Robienie sobie paznokci

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
rominś

Robienie sobie paznokci

Post autor: rominś »

Co jest lepsze? Hybryda czy żel? A może żel a na to hybryda? Robiłam hybrydy to wkurzalało mnie to, że czasami odpryskiwała, a za to robić wszystko na żelu to jest więcej bawienia się. Co o tym myślicie? Napiszcie może w jaki sposób wy robicie sobie paznokcie. Nie wiem czy inwestować w cały zestaw, razem z kolorowymi żelami, czy tylko budować, ewentualnie przedłużać żelem a resztę zakończyć manicure hybrydowym? Proszę o rady. Myślę że żel (przynajmniej w moim przypadku) jest potrzebny bo nie chce przejmować się łamiącymi paznokciami w najmniej odpowiednim momencie.A hybryda ma super kolory i możliwości.
Moniśke

Re: Robienie sobie paznokci

Post autor: Moniśke »

Już od dwóch lat robię sobie paznokcie. Zaczęłam od hybryd, ale potrafiły się łamać, pomimo tego że były wzmacniane hardem. Od jakiegoś roku płytkę utwardzam żelem i na to nakladam hybrydę i naprawdę jestem zadowolona, problem z łamaniem się w najmniej oczekiwanym momencie się skończył no i mogę sobie pozwolić na długie ;)
https://trena.pl/346-polerki-do-paznokci

Zerknij sobie na pewno tutaj. W sklepie kupisz wszystko to co jest Ci potrzebne do robienia sobie manicure.
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: Robienie sobie paznokci

Post autor: paninam1 »

Coraz więcej kobiet decyduje się na hybrydę. Jest to wygodny i bardzo bezpieczny sposób. Ale wiele z nich potrzebuje nieco odżywienia paznokcia już po. Dlatego dobrze jest postawić na coś dodatkowego. Świetna odżywka do paznokci po hybrydzie jest świetnym pomysłem. Zachęcam do poznania oferty od https://cuccio.pl/pl/c/Odzywki-do-paznokci/48 aby jeszcze lepiej zadbać o dłonie.
uliś

Re: Robienie sobie paznokci

Post autor: uliś »

bardzo chcę nauczyć się nakładania hybryd u siebie w domu i pytanie czy z takich filmików na yt lub z takiego typu poradników: https://mamadu.pl/151747,salony-kosmety ... e-paznokci jestem w stanie to ogarnąć sama, żeby być niezależnym od kosmetyczek. Czesto miałam tak, że paznokcie gdzieś sie szczerbiłym, odrywały i chodziłam z takim nie dorobionym manicure. Może macie jakieś swoje sposoby na przedłużanie pazurów? Nie chciałabym się zniechecić za pierwszym razem bo wyjdą mi jakieś krogulce ;)
Czereśnia

Re: Robienie sobie paznokci

Post autor: Czereśnia »

Osobiście mam złe doświadczenie z samodzielną hybrydą. Na początku było ok, przyzwyczaiłam się do jednej firmy, ale potem nowa partia lakierów i pojawiły się problemy. Uczulenie, plamy na szyi, opuchnięte paznokcie, która zaczęły odchodzić :( Chwilę było dramatycznie, ale pomogła mi Pani z paznokcie Sosnowiec. Uratowała moje dłonie i od teraz tylko ona się nimi zajmuje
Zmartuchą

Re: Robienie sobie paznokci

Post autor: Zmartuchą »

U mnie podobnie, przejechałam sie na usługach kosmetyczki mobilnej. Może taniej ale płytka paznokcia odchorowała to za bardzo :x Chodzę teraz do Sylwii na Kubacką w Warszawie ( to ten salonik: https://fajnepaznokcie.pl/) Naprawdę profesjonalna babka, czuję się tam bardzo komfortowo. Zabrałam ostatnio ze sobą mamę - tak samo jak ja totalnie zakochała się w wykonanym manicurze. Dobrze doradzi i cenowo też spoko. Dłonie wygladają obłędnie :D :D
karolinaś

Re: Robienie sobie paznokci

Post autor: karolinaś »

Uwielbiam śledzić nowości kosmetyczne, a moją wielką słabością są lakiery hybrydowe. Moją kolekcja jest bardzo bogata i stąd mam spore porównanie pomiędzy markami. Z tego powodu łatwo wyłapać mi firmy na rynku, które są szczególnie warte uwagi. Właśnie tak jest ze sklepem shop.emischool.pl, który jest hitem za granicą i nareszcie możemy nabyć ich produkty w kraju. Lakiery występują w dziesiątkach kolorów i wspaniale utrzymują się na paznokciach.
Gitażystka

Re: Robienie sobie paznokci

Post autor: Gitażystka »

Ja gram na gitarze elektrycznej przez co robienie paznokci hybrydowych niebardzo mi się opłaca. Ani tego podciąg jak jest nagła potrzeba, a do tego pankocie muszę nosić bardzo krótko :(
Za to zawsze przy sobie mam zestaw do manicure wraz ze swoją guitarą w etui ^.^
https://zwilling.pl/287-beauty/s-1/lini ... e-dla_niej
Jakbyście szukały dla siebie takiego fajnego zestawu do manicure w etui to bardzo polecam powyższe ze strefy Beauty, gdyż stal niemieckiej firmy Zwilling jest bardzo dobra - przede wszytskim nierdzewieje :)
sasa_koś

Re: Robienie sobie paznokci

Post autor: sasa_koś »

Osobiście nie przepadam za samodzielnym robieniem sobie paznokci... nie mam do tego talenu. Poza tym - znalazłam u siebie w okolicy fantastyczną kosmetyczkę - http://www.stylizacjapaznokci-larosa.pl/oferta i zawsze już w to miejsce będę chodzić. Super atmosfera, bardzo dobre produkty -lakiery do paznokci są zawsze świeże, dzięki czemu doskonale rozprowadzają się na paznokciach. No a panie kosmetyczki gwarantują profesjonalne wykonanie:)
monikamłotek

Re: Robienie sobie paznokci

Post autor: monikamłotek »

Która baza do hybrydy jest waszą ulubioną? Mi chyba najbardziej odpowiada proteinowa baza do paznokci od Neonail. Nie dość, że posiada całkiem fajny skład, jest delikatna i nieuczulająca to posiada przepiękny odcień. Nie trzeba wykonywać już dalszego manicure bo sama baza prezentuje się idealnie:)
seneska

Re: Robienie sobie paznokci

Post autor: seneska »

rominś pisze: ↑10 mar 2021, 9:04 Co jest lepsze? Hybryda czy żel? A może żel a na to hybryda? Robiłam hybrydy to wkurzalało mnie to, że czasami odpryskiwała, a za to robić wszystko na żelu to jest więcej bawienia się. Co o tym myślicie? Napiszcie może w jaki sposób wy robicie sobie paznokcie. Nie wiem czy inwestować w cały zestaw, razem z kolorowymi żelami, czy tylko budować, ewentualnie przedłużać żelem a resztę zakończyć manicure hybrydowym? Proszę o rady. Myślę że żel (przynajmniej w moim przypadku) jest potrzebny bo nie chce przejmować się łamiącymi paznokciami w najmniej odpowiednim momencie.A hybryda ma super kolory i możliwości.
Ja przez bardzo dlugi czas robilam sobie panzokcie zelowe, od paru miesiecy przestalam, ale moje paznokcie to dramat :( myslicie ze jakas dobra odzywka da rade?
Awatar użytkownika
malpeczka
Posty: 136
Rejestracja: 12 gru 2019, 21:17

Re: Robienie sobie paznokci

Post autor: malpeczka »

seneska pisze: ↑21 paź 2021, 16:12
rominś pisze: ↑10 mar 2021, 9:04 Co jest lepsze? Hybryda czy żel? A może żel a na to hybryda? Robiłam hybrydy to wkurzalało mnie to, że czasami odpryskiwała, a za to robić wszystko na żelu to jest więcej bawienia się. Co o tym myślicie? Napiszcie może w jaki sposób wy robicie sobie paznokcie. Nie wiem czy inwestować w cały zestaw, razem z kolorowymi żelami, czy tylko budować, ewentualnie przedłużać żelem a resztę zakończyć manicure hybrydowym? Proszę o rady. Myślę że żel (przynajmniej w moim przypadku) jest potrzebny bo nie chce przejmować się łamiącymi paznokciami w najmniej odpowiednim momencie.A hybryda ma super kolory i możliwości.
Ja przez bardzo dlugi czas robilam sobie panzokcie zelowe, od paru miesiecy przestalam, ale moje paznokcie to dramat :( myslicie ze jakas dobra odzywka da rade?
Noo mysle ze jak zastosujesz jakies dobre serum do paznokci, to da rade je odbudowac
seneska

Re: Robienie sobie paznokci

Post autor: seneska »

malpeczka pisze: ↑23 paź 2021, 15:31
seneska pisze: ↑21 paź 2021, 16:12
rominś pisze: ↑10 mar 2021, 9:04 Co jest lepsze? Hybryda czy żel? A może żel a na to hybryda? Robiłam hybrydy to wkurzalało mnie to, że czasami odpryskiwała, a za to robić wszystko na żelu to jest więcej bawienia się. Co o tym myślicie? Napiszcie może w jaki sposób wy robicie sobie paznokcie. Nie wiem czy inwestować w cały zestaw, razem z kolorowymi żelami, czy tylko budować, ewentualnie przedłużać żelem a resztę zakończyć manicure hybrydowym? Proszę o rady. Myślę że żel (przynajmniej w moim przypadku) jest potrzebny bo nie chce przejmować się łamiącymi paznokciami w najmniej odpowiednim momencie.A hybryda ma super kolory i możliwości.
Ja przez bardzo dlugi czas robilam sobie panzokcie zelowe, od paru miesiecy przestalam, ale moje paznokcie to dramat :( myslicie ze jakas dobra odzywka da rade?
Noo mysle ze jak zastosujesz jakies dobre serum do paznokci, to da rade je odbudowac
a jakies konkretne serum polecasz??
Awatar użytkownika
malpeczka
Posty: 136
Rejestracja: 12 gru 2019, 21:17

Re: Robienie sobie paznokci

Post autor: malpeczka »

seneska pisze: ↑25 paź 2021, 13:28
malpeczka pisze: ↑23 paź 2021, 15:31
seneska pisze: ↑21 paź 2021, 16:12

Ja przez bardzo dlugi czas robilam sobie panzokcie zelowe, od paru miesiecy przestalam, ale moje paznokcie to dramat :( myslicie ze jakas dobra odzywka da rade?
Noo mysle ze jak zastosujesz jakies dobre serum do paznokci, to da rade je odbudowac
a jakies konkretne serum polecasz??
No ja uzywalam przez dluzszy czas tego https://www.notino.pl/eveline/nail-ther ... nokci-8w1/ i to z bardzo fajnym efektem
zenka1234

Re: Robienie sobie paznokci

Post autor: zenka1234 »

sasa_koś pisze: ↑23 wrz 2021, 16:48 Osobiście nie przepadam za samodzielnym robieniem sobie paznokci... nie mam do tego talenu. Poza tym - znalazłam u siebie w okolicy fantastyczną kosmetyczkę i zawsze już w to miejsce będę chodzić. Super atmosfera, bardzo dobre produkty -lakiery do paznokci są zawsze świeże, dzięki czemu doskonale rozprowadzają się na paznokciach. No a panie kosmetyczki gwarantują profesjonalne wykonanie:)
Odżywka Eveline 8w1 Total Action jest w stanie zregenerować Wasze paznokcie. Jak sama nazwa wskazuje - działa aż na 8 różnych problemów i radzi sobie z nimi rewelacyjnie. Wzmocnione paznokcie = lepsza trwałość zwykłego lakieru czy też lakieru hybrydowego :)

Obrazek
lulanka

Re: Robienie sobie paznokci

Post autor: lulanka »

Dla mnie najlepsze są hybrydy. Robię je sobie sama bo w sumie są zawsze jednokolorowe. Nie mam talentu do robienia wzorków a nie chce mi się chodzić po kosmetyczkach ;) trochę się naczytałam o tych lakierach np. tutaj http://samplecity.pl/Czy-warto-stosowac ... we-Semilac i w sumie nie wiem czy zmieniać. Nie próbowałam innych, ale te są ok. Więc chyba przy nich zostanę. A macie jakieś odżywki lub serum do polecania? Bo trochę po tych hybrydach mam paznokcie zniszczone

czy używanie prezerwatyw to grzech
ODPOWIEDZ