Psychoterapia indywidualna - co i jak?

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
redżinafalandżi89

Psychoterapia indywidualna - co i jak?

Post autor: redżinafalandżi89 »

Czego można się po tym spodziewać?
Tutaj https://wdobrymkierunku.com/psychoterapia-indywidualna/ znalazłam stronkę, gdzie piszą więcej o tym, jak wygląda psychoterapia indywidualna w Gliwicach.
Może doradzicie też coś od siebie?
Gdzie jeszcze można coś o tym poczytać? Może macie jakieś rady od siebie?

promy z ystad do polski
Mammą

Re: Psychoterapia indywidualna - co i jak?

Post autor: Mammą »

a ja dobrze rozumiem, że na psychoterapii można leki dostać też od lekarza?
Awatar użytkownika
Irenka
Posty: 20
Rejestracja: 09 maja 2020, 7:57

Re: Psychoterapia indywidualna - co i jak?

Post autor: Irenka »

Dziwne pytanie, no jak wybierasz się na konsultację to psychoterapeuty czy psychiatry to chyba już wstępnie wiesz w jakim celu idziesz i co Ci dolega , że taka pomoc jest potrzebna?

Jak nie do końca jesteś pewna, to ja bym wybrała zamiast tradycyjnej wizyty tzw. wideo konsultację psychiatryczną (wygodna forma i twarzą w twarz), sprawdź tutaj :arrow: https://psychomedic.online/
Normalnie wybierasz sobie termin video rozmowy z psychiatrą, lekarza (cała Polska do wyboru ) płacisz i masz, a w ramach nie tylko konsultacja która Ci wszystko wyjaśni, ale też możliwość dostania tą drogą zwolnienia czy wypisania erecepty (bo tylko psychiatra wypisuje leki np. psycholog tego nie robi z tego mi wiadomo przynajmniej).

I na jednej takiej video rozmowie jesteś w stanie już załapac czy będzie potrzebna większa liczna sesji czy nie
Awatar użytkownika
cilka
Posty: 255
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:48

Re: Psychoterapia indywidualna - co i jak?

Post autor: cilka »

Czy ktoś zdecydował się na psycholog dąbrowa górnicza ? Zależy mi na dobrym i sprawdzonym specjaliście, z miasta w którym mieszkam. Większość czasu spędzam w pracy, mam sporo obowiązków w domu i nie mogę pozwolić sobie na wizyty w innych miastach. Może ktoś z was, korzystał z kliniki Tchnienie?
ODPOWIEDZ