Ośrodek Forest

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Wieśko

Ośrodek Forest

Post autor: Wieśko »

Cześć! W wieku 40 lat dostałem zaproszenie na spotkanie klasowe z dawnych roczników 8 klasy podstawowej. Wszyscy wspominali stare czasy, a alkohol polewał się raz za razem. Po powrocie do domu, we znaki dało się odczuć nadmiar wypitej wódki. Myślałem, że szybko przejdzie, ale po kolejnym dniu z bólem brzucha skierowałem się do ośrodka Forest, który zrobił mi skuteczną detoksykację organizmu. To było zdecydowanie to, czego potrzebowałem, by poczuć się lepiej, ale z alkoholem już zdecydowanie przystopuję.
natuś

Re: Ośrodek Forest

Post autor: natuś »

Wiele osób błędnie myśli, że zabieg detoksu alkoholowego przeprowadzany jest wyłącznie w przypadku uzależnionych. Wiadomo, że odtrucie alkoholowe jest bardzo pomocne przy leczeniu alkoholizmu, jednak korzystają z niego również osoby, które jednorazowo nadużyły alkoholu. Ja też przechodziłam zabieg odtrucia alkoholowego w Nowym Dworze Mazowieckim. Odtrucie alkoholowe jest prowadzone przez bardzo profesjonalnych i doświadczonych ratowników oraz pielęgniarzy, którzy podczas zabiegu dbają cały czas o samopoczucie pacjenta. Przed zabiegiem wykonywany jest bardzo szczegółowy wywiad, który ma na celu ustalić, czy dany pacjent ma problem z alkoholem od dłuższego czasu, czy jest to jednorazowa sytuacja.
Józek

Re: Ośrodek Forest

Post autor: Józek »

Czasami kac naprawdę potrafi dać się we znaki. Podczas zabawy bardzo łatwo stracić kontrolę nad piciem. A kolejny kieliszek, może być właśnie tym " o jednym za dużo". Szczerze powiedziawszy ja o zabiegu odtruwania dowiedziałem się całkiem niedawno. Przypadkiem trafiłem nas stronę https://odtruwanielodz.com/odtrucie-alk ... wola-lask/, gdzie opisano jak dokładnie wygląda detoks, ale też jakie są przeciwskazania.
ODPOWIEDZ