medycyna naturalna

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
Bernadeta_98
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2021, 18:58

medycyna naturalna

Post autor: Bernadeta_98 »

Zainteresowała mnie medycyna naturalna, mam dość ciągłego faszerowania się antybiotykami. Mam wrażenie że mój organizm już je po prostu odrzuca. Czy ktoś jeszcze na przykład stawia bańki? Albo stosuje zioła zamiast tradycyjnych środków leczniczych? Porozmawiajmy o tym :)
Sławomir

Re: medycyna naturalna

Post autor: Sławomir »

Jeżeli są tutaj firmy, które szukają pakietów medycznych dla firmy w rozsądnej cenie, to polecam Wam sprawdzić stronę https://zdrowie.pzu.pl/ , gdzie znajdziecie ofertę PZU Zdrowie. Warto korzystac z usług specjalistów, aby nie marnować czasu i pieniędzy.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: medycyna naturalna

Post autor: Liliana »

Medycyna naturalna może być dobrym wsparciem dla leczenia bardziej nowoczesnego. Jak dla mnie nie powinno się niczego wykluczać, jeżeli jest to możliwe.
ewelinaT

Re: medycyna naturalna

Post autor: ewelinaT »

Niekiedy jednak, medycyna ekologiczna nie zdaje egzaminu. Wówczas należy wybrać lekarzy, zaufanych którzy znają się na swojej pracy bardzo dobrze. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej opieki zdrowotnej warto wybrać się do specjalisty. Dobrze jest pamiętać także, że jeśli z jakiejś przyczyny nie możemy pojawić się na umówionej wizycie możemy skorzystać z opcji jaką jest odwołanie wizyty Dzięki czemu zwalniamy miejsce dla kogoś innego.
ODPOWIEDZ