Kupowanie leków online - jaka apteka?

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
kofeina
Posty: 30
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:10

Kupowanie leków online - jaka apteka?

Post autor: kofeina »

Myślę, że obecnie najbezpieczniej jest kupować wszystko online. Oczywiście najważniejsze są rzeczy pierwszej potrzeby takie jak leki. Można je kupić w aptece internetowej takiej jak ta: https://www.apteka-leki.pl/ ? Korzystacie z takiego rozwiązania? Wolicie kupować leki online czy stacjonarnie? Macie jakieś sprawdzone apteki internetowe z których korzystacie? Jak dbacie o swoje zdrowie?
luśka

Re: Kupowanie leków online - jaka apteka?

Post autor: luśka »

To prawda teraz najlepiej jest kupować leki w aptece internetowej. Jak mam braki w swojej domowej apteczce to sprawdzam oferty tu https://www.e-zikoapteka.pl/ To bardzo dobrze zaopatrzona apteka, w której ceny są przyzwoite, a dostawa w krótkim terminie.
młodka

Re: Kupowanie leków online - jaka apteka?

Post autor: młodka »

w aptekach stacjonarnych też można ustrzelić niezłe promo, doz ma akcję dla seniorów i jeśli kupią leki między 8 a 12 to dostaną spory rabat, moi z tego już kilka razy korzystali, są zadowoleni, mają na szczęście blisko a że leków kupują sporo to i oszczędnóści sa duże
Awatar użytkownika
milka9
Posty: 142
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:15

Re: Kupowanie leków online - jaka apteka?

Post autor: milka9 »

Akurat mój dziadek ma problem nie tylko ze stopami ale i z nogami - zylaki a do tego porusza sie na wozku. Jednak odkad przebywa w domu seniora Pod Topolami w Piórkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ to jest naprawde wszystko ok. Ma opieke cąła dobe dobre posiłki, zajecia.
ODPOWIEDZ