Klorane Szampon suchy

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Kaśkaa23

Klorane Szampon suchy

Post autor: Kaśkaa23 »

Dziewczyny, ostatnio zaczęłam zwracać większą uwagę na to, jaki skład mają kosmetyki, których używam i w jaki sposób wpływają one na moją skórę i środowisko. Nie ukrywam, że lekko się przeraziłam, dlatego też teraz szukam czegoś, co jest po prostu lepsze. Często podróżuję i nie zawsze mam czas lub możliwość umycia włosów, więc potrzebowałabym dobrego szamponu suchego. Co do włosów możecie mi polecić?
Tośka21

Re: Klorane Szampon suchy

Post autor: Tośka21 »

Ha! Dla mnie to też ważne kwestie. W końcu jeśli stosuje się produkty ze słabym składem, to przecież te złe rzeczy też wnikają w skórę i włosy... Trochę poczytałam na temat różnych kosmetyków i okazało się, że najlepszą jakość w dobrej cenie oferuje marka klorane. Sama stosuję ich szampon suchy z mleczkiem z owsa i bardzo fajnie działa on ma moje włosy. Jeśli chcesz, to w https://www.klorane.com/pl-pl/wlosy/owi ... mpon-suchy znajdziesz więcej informacji na jego temat. Myślę, że spełni on Twoje oczekiwania :D
Róża

Re: Klorane Szampon suchy

Post autor: Róża »

Tak, u mnie pozytywny wplyw na środowisko też ma bardzo duże znaczenie. Jeśli można znacząco ograniczyć zużycie wody, to staram się właśnie tak robić. Właśnie dlatego sam sięgnęłam po suchy szampon klorane i jestem bardzo zadowolona. Teraz nie tylko nie muszę myć tak często włosów, ale też jestem spokojna o ich kondycję. Najlepiej sama przetestuj i oceń, jak u Ciebie to zadziała :)
Kaśkaa23

Re: Klorane Szampon suchy

Post autor: Kaśkaa23 »

Dziewczyny, brzmi to naprawdę dobrze. Poczytałam trochę więcej o tej marce i faktycznie ich kosmetyki sa ekologiczne i odpowiednio przetestowane. Cóż, w takim razie biorę się za zakupy i liczę na to, że u mnie sprawdzą się one równie dobrze jak u Was :)
daża01

Re: Klorane Szampon suchy

Post autor: daża01 »

Wiem, że są różnego rodzaju suche szampony, ale takiego nigdy nie stosowałam. Za to nareszcie dla siebie znalazłam skuteczny. Wzmacniający szampon Grzegorz Duży, seria Density Collection. Jeśli wasze włosy są osłabione, wypadają do tego to ten szampon nie tylko to wypadanie pomoże zahamować, ale też przyspieszy wzrost nowych. Też skórę włosów pielęgnuje.
Uliś

Re: Klorane Szampon suchy

Post autor: Uliś »

Z Klorane używałam raz na wyjeździe tego szamponu: https://www.notino.pl/klorane/nettle-su ... acych-sie/
Mam bardzo pozytywne wrażenia. Inne suche szampony robiły u mnie masakrę (bo niestety mam naprawdę tendencję do przetłuszczania), ten sobie radził!
ODPOWIEDZ