Jak rzucić palenie?

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
Mirabela91
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2021, 16:13

Jak rzucić palenie?

Post autor: Mirabela91 »

Czy ktoś z Was, rzucał kiedyś palenie? Czy elektroniczny papieros to dobry sposób na rzucenie palenia czy to tylko zamiana jednego nałogu na drugi? Jakie Wy wypróbowaliście sposoby? Słyszałam nawet o hipnozie - czy ktoś z Was ją stosował? Jestem na tyle zdesperowana, żeby wypróbować każdy sposób, bo silnej woli nie mam za grosz. Próbuję chociaż ograniczyć, ale jak widzę że mi w paczce zostało za dużo, to bardziej mi się palić chce.
Pańsko

Re: Jak rzucić palenie?

Post autor: Pańsko »

Rzucenie palenia to bardzo trudna sztuka. Nie od dziś wiadomo, że jest z tym problem. Znam ludzi którym udało się rzucić po tym jak rzucili normalne fajki a zaczęli palić elektroniczne. Jednak to też nie jest jakiś dobry sposób. Może jakieś plastry? Albo wybrać się do specjalisty od nałogów? Każdy sposób jest dobry jeśli tylko się próbuje. Nie robienie niczego można traktować tak samo jak przegraną z nałogiem. Byle coś robić i próbować. Nie można się poddawać.
ODPOWIEDZ