Hemoroidy

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
Bela
Posty: 116
Rejestracja: 08 gru 2019, 19:59

Hemoroidy

Post autor: Bela »

Słuchajcie, jakie są pierwsze objawy hemoroidów, bo zastanawiam się, czy mnie to nie trafiło. Co powinnam zrobić?
Awatar użytkownika
HemoroidyInfoOE
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2019, 1:28

Re: Hemoroidy

Post autor: HemoroidyInfoOE »

Dzień dobry,
o występowaniu hemoroidów medycyna mówi wówczas, gdy w splocie naczyń dochodzi do zatrzymania krwi i nie może ona swobodnie znaleźć ujścia. Skutkiem tego małe tętniczki ciała jamistego transportują krew o jasno czerwonym kolorze zawierającą tlen, rozszerzają się i tworzą – najczęściej w typowych miejscach – guzkowate wypukłości w błonie śluzowej. Zachęcam do zapoznania się ze stroną https://hemoroidy.info.pl gdzie znajdą Państwo szereg informacji na temat przyczyn, objawów i leczenia hemoroidów.
Gdyby pojawiły się pytania, jestem do dyspozycji.
_________________
Ekspert hemoroidy.info.pl
Gacek Ś.

Re: Hemoroidy

Post autor: Gacek Ś. »

Jeżeli widzisz, że możesz mieć u siebie pierwsze objawy hemoroidów, przede wszystkim nie panikuj. Jeżeli to jednak nie to i chcesz już teraz działać profilaktycznie spróbuj stosować regularnie żywe mumio, które świetnie sprawdza się przy problemach z hemoroidami.
Awatar użytkownika
milka9
Posty: 143
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:15

Re: Hemoroidy

Post autor: milka9 »

Na hemoroidy mi bardzo też pomogło mi gumkowanie u dr Kudelskiego, to proktolog w Ober clinic bardzo rzeczowy solidny i konkretny, dzieki tej metodzie hemoroidy nie wróciły już.
aleś

Re: Hemoroidy

Post autor: aleś »

Moim zdaniem warto stosować takie specyfiki jak Proktis - naprawdę super działa, szczególnie maść. Mnie uratowała jak mnie dopadło to paskudztwo. Nie życzę nikomu bo naprawdę to nic przyjemnego. Ale dobrze, że są skuteczne środki. No ale nawyki żywieniowe też trzeba zmienić 
Awatar użytkownika
klata
Posty: 104
Rejestracja: 12 wrz 2019, 12:49

Re: Hemoroidy

Post autor: klata »

A mi w przypadku problemów z hemoroidami pomógł probiotyk proctolact, ma on w składzie szczep pożytecznych bakterii skutecznie hamujących wzrost bakterii chorobotwórczych, które są częstą przyczyną stanów zapalnych odbytu i odbytnicy oraz ran okołodbytniczych.
mószka

Re: Hemoroidy

Post autor: mószka »

Pierwszym objawem choroby hemoroidalnej jest krwawienie, a także wypadanie guzków krwawniczych. Inne objawy to świąd w okolicy odbytniczej, a także problemy w utrzymaniu odpowiedniej higieny. Metodą, która stale zyskuje na popularności ze względu na jej bardzo wysoką skuteczność jest laserowe leczenie hemoroidów. Polecam poczytać o tym na https://dermatochirurgia.com.pl/laserow ... ow-poznan/. W sieci można znaleźć wiele pozytywnych opinii odnośnie zabiegu.
ODPOWIEDZ