Gdzie kupować leki

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
KarinaM
Posty: 159
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:04

Gdzie kupować leki

Post autor: KarinaM »

Zastanawiam się nad tym, gdzie dzisiaj warto zacząć kupować leki. Zauważam, że coraz więcej osób wykorzystuje w tym celu sklepy online, co zresztą mnie nie dziwi. Przecież w takiej aptece jak https://www.apteka-leki.pl/ jesteście w stanie uzyskać najlepsze oferty. Powinniście mieć to na uwadze!
Awatar użytkownika
Bela
Posty: 116
Rejestracja: 08 gru 2019, 19:59

Re: Gdzie kupować leki

Post autor: Bela »

Możliwe, że już o tym wspominałam tutaj na forum, ale ja jestem zwolennikiem kupowania jednak stacjonarnie :) Tym bardziej, że niedaleko mam aptekę DOZ, w której zazwyczaj na stanie mają większość leków, dodatkowo bezproblemowo realizują elektroniczne recepty.
Awatar użytkownika
Olga
Posty: 16
Rejestracja: 14 sty 2020, 11:08

Re: Gdzie kupować leki

Post autor: Olga »

A sprawdzałaś jak jest z odpisami? Bo nie miałam okazji, a jestem ciekawa.
Awatar użytkownika
Bela
Posty: 116
Rejestracja: 08 gru 2019, 19:59

Re: Gdzie kupować leki

Post autor: Bela »

Nie ma żadnego problemu. Właściwie to nawet nie jest odpis, po prostu działa to tak, że wykupujesz jeden lek, inne możesz wkupić później, w innej aptece, to jakby osobne recepty :)
Awatar użytkownika
Daga
Posty: 13
Rejestracja: 23 sty 2020, 8:58

Re: Gdzie kupować leki

Post autor: Daga »

Wszystkie e-recepty realizuję w DOZ i jak do tej pory bez najmniejszego problemu, personel też w razie czego pomoże. A sam pomysł z e-receptami ok, przynajmniej jest teraz wszystko czytelne.
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: Gdzie kupować leki

Post autor: ellen »

Generalnie zakup leków kojarzy się z apteką. Teraz tylko pytanie internetowa czy stacjonarna? To już zależy kto jak woli robić takie zakupy. A co na blizny po oparzeniu waszym zdaniem byłoby najlepsze? Macie może coś sprawdzonego co wam pomogło?
ODPOWIEDZ