Dom seniora

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Pracuś

Dom seniora

Post autor: Pracuś »

Czy znacie jakies godne uwagi domy seniora?Moim zdaniem nie warto powierzac opieke byle komu nad seniorem - wymaga to sporo cierpliwosci i wprawy. Obecnie jest wiele takich miejsc jak dom seniora Pod Topolami na ul. Topolowej w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ - gdzie senior moze rzeczywiscie zaznac spokoju i bezpieczenstwa. Akurat w tym miejscu opieka jest calodobowa co jest sporym atutem.
kaśka

Re: Dom seniora

Post autor: kaśka »

Jest to prawda ten dom seniora jest faktycznie fajny :) Nasza babcia tam jest, wymaga opieki 24 h na dobę, nie mieliśmy szans nia się zając sami, ktoś musiałby nie chodzić do pracy. W ośrodku są dobrzy fachowcy i całodobowa opieka
Igga_Ś

Re: Dom seniora

Post autor: Igga_Ś »

My mieliśmy bardzo wiele wątpliwości czy oddawać babcię do "Domu Rodzinnego" w Nowym Dworze Mazowieckim. W końcu się zdecydowaliśmy bo same nie dawałyśmy już rady i okazało się, że ma się tam naprawdę dobrze. Kontakt z osobami w jej wieku bardzo pozytywnie wpłynął na jej samopoczucie. Ma tam też dobrą opiekę lekarską i pielęgniarską. Teraz już wiemy, że zrobiłyśmy dobrze.
Awatar użytkownika
milka9
Posty: 142
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:15

Re: Dom seniora

Post autor: milka9 »

Moja mama też mówi, że mamy ją "umieścić" w domu seniora na starość bo chce mieć swięty spokój :) Mam zamiar uszanować jej decyzję. W końcu w osrodku http://podtopolami.eu bedzie miała opieke i swoich rowieśników, wiec jak dla mnie całkiem dobra to jest opcja, nie wiem jak dla was
ODPOWIEDZ