dobry prawnik

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
nić

dobry prawnik

Post autor: nić »

Dobry prawnik - co to znaczy według Was? Dla mnie to ktoś kto mnóstwo wie, ale umie też tę wiedzę wykorzystać. Nie tylko wiedzę prawniczą ale trochę też psychologiczną, żeby umieć podjeść odpowiednio do klienta. A jak jest Waszym zdaniem?
andżelika

Re: dobry prawnik

Post autor: andżelika »

Nie jest łatwo trafić na dobrego prawnika, na szczęście ja trafiłam na Porady prawne online i bardzo podobała mi się współpraca z tą kancelarią. Szybko otrzymałam poradę, a taka usługa nie jest w jakiejś wygórowanej cenie, także serdecznie polecam. ;) ;)
józek88

Re: dobry prawnik

Post autor: józek88 »

Przede wszystkim bardzo ważne jest zgłoszenie wierzytelności w postępowaniu upadłościowym, dlatego najlepiej nawiązać wtedy współpracę z profesjonalną i sprawdzoną kancelarią prawną jak https://upadlosci-kancelaria.pl/zglosze ... dlosciowym , jestem pewna, że będziecie zadowoleni ze współpracy
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: dobry prawnik

Post autor: ellen »

Trafić na dobrego, profesjonalnego prawnika jeszcze z doświadczeniem to już pół sukcesu. Dużo właśnie od tego zależy. Jeśli chodzi o kredyty we frankach to właśnie na takich prawników trafiłam w https://cleverstep.pl/ . Znają się i wiedzą jak pomóc. Umowa z nimi nie zawiera żadnych kruczków prawnych, jest jasna i zrozumiała. A za analizę umowy kredytowej pod kątem klauzul niedozwolonych nic się nie płaci.
Awatar użytkownika
Magdek
Posty: 91
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:35

Re: dobry prawnik

Post autor: Magdek »

Dobrze mieć namiar na dobrego prawnika, nawet tak w razie czego. Nigdy nie wiadomo kiedy taka pomoc może się przydać. W sprawie o podział majątku to znajoma poleciła mi adwokat Barbarę Węgłowską z kancelarii Węgłowski w Szczecinie. Świetna osoba i świetny prawnik, godny zaufania.
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 142
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: dobry prawnik

Post autor: osaka »

W dzisiejszych czasach zdecydowanie warto mieć sprawdzoną kancelarię prawną gdzie w razie problemów zawsze można się zgłosić. Bez względu na to czy jest się osobą prywatną czy prowadzi się firmę polecam zapisać kontakt do https://cpstanicka.pl/ . To kancelaria w Krakowie, mają także swój oddział w Katowicach. Zajmują się się kompleksową obsługą prawną osób fizycznych i prawnych z wielu dziedzin, wieloletnie doświadczenie, ogromny profesjonalizm to to co ich wyróżnia.
Baśka

Re: dobry prawnik

Post autor: Baśka »

osaka pisze: ↑28 sie 2021, 19:55 W dzisiejszych czasach zdecydowanie warto mieć sprawdzoną kancelarię prawną gdzie w razie problemów zawsze można się zgłosić. Bez względu na to czy jest się osobą prywatną czy prowadzi się firmę polecam zapisać kontakt do https://cpstanicka.pl/ . To kancelaria w Krakowie, mają także swój oddział w Katowicach. Zajmują się się kompleksową obsługą prawną osób fizycznych i prawnych z wielu dziedzin, wieloletnie doświadczenie, ogromny profesjonalizm to to co ich wyróżnia.
Zgadzam się z Tobą w 100%. Z mojej strony mogę polecić kancelarię https://www.kancelaria-walterowicz.pl/ z Poznania. Zatrudniają fachowców w wielu dziedzinach prawa i wyróżniają się prawdziwym profesjonalizmem.
minek

Re: dobry prawnik

Post autor: minek »

Warto na pewno pomyśleć o całodobowej opiece prawnej, która w wielu przypadkach naprawdę się przydaje. Pomyślcie o tym koniecznie. Tutaj https://lexsecure.pl/standard macie bowiem namiar na różnego typu rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Warto zapoznać się z ofertą.
Bogusław

Re: dobry prawnik

Post autor: Bogusław »

Dobry prawnik to dla mnie osoba empatyczna, której powołaniem jest chęć pomocy ludziom. Właśnie takich specjalistów można znaleźć w kancelarii prawnej https://bacherkancelaria.pl/. Ta kancelaria specjalizuje się zarówno w prawie karnym, a także rodzinnym.
_________________________________________________________________________
Jakub

Re: dobry prawnik

Post autor: Jakub »

A szukaliście kiedyś prawnika, który udziela porad online? Bo widziałem, że czasem pojawiają się takie możliwości, jak np. adwokat Łowicz. Ciekawi mnie skuteczność takiego rozwiązania, ktoś kiedyś korzystał? Jak to wyglądało w waszym przypadku? Jakie sprawy rozwiązywaliście w taki sposób?
Łobuziak

Re: dobry prawnik

Post autor: Łobuziak »

Niestety ja jeszcze na ten moment żadnego prawnika nie mogę polecić, gdyż nigdy w moim życiu nie było sytuacji abym musiał z takich usług korzystać. Jestem za to zdania, że dość istotną kwestią jest w ogóle to kiedy warto jest skorzystać z usług prawnika. Jak dla mnie doskonale zostało to opisane na stronie https://www.extratimeout.com/pl/biznes/ ... wnika.html i myślę, że każdy z nas powinien się z tym materiałem zapoznać aby mieć rozeznanie w tej kwestii.
Marek Ł

Re: dobry prawnik

Post autor: Marek Ł »

Witam dobry prawnik to taki który załatwi naszą sprawę. Miałem nie dawno rozwód i szukałem prawnika. Trafiłem na artykuł https://www.rozwodowy.pl/co-musze-zrobi ... 727,p.html który dużo mi pomógł i uzyskałem odpowiedzi na dużo pytań jakie miałem. Postanowiłem skorzystać z usług porad prawnych online udzielanych w serwisie Rozwodowy.pl i uzyskałem w pełni satysfakcjonującą poradę prawną jak wziąć rozwód i jak dokonać podziału majątku po rozwodzie tak bym był zadowolony. Sprawa została załatwiona po mojej myśli, także to jest właśnie dobry prawnik według mnie.
ODPOWIEDZ