Dobry ginekolog - jak znaleźć?

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
redżinafalandżi
Posty: 290
Rejestracja: 28 mar 2019, 14:15

Dobry ginekolog - jak znaleźć?

Post autor: redżinafalandżi »

Jak trafić na dobrego specjalistę z tej dziedziny?
Tutaj https://www.gyncentrum.pl/ widziałam stronkę, gdzie można o tym poczytać coś więcej.
Chciałabym jednak dowiedzieć się też czegoś od was.
Pytałyście znajomych? Szukałyście w internecie?
Awatar użytkownika
malpeczka
Posty: 136
Rejestracja: 12 gru 2019, 21:17

Re: Dobry ginekolog - jak znaleźć?

Post autor: malpeczka »

jak trafic? moze z polecenia :) ja chodze do jednego ginekologa juz kilka lat:) mam do niego duze zaufanie. Jakis czas temu wyszla mi kiepska cytologia, podejrzewal zakazenie wirusem hpv i zalecil polroczna kuracje zelem papilocare , czekam na kolejne badania :)
Awatar użytkownika
ononka
Posty: 183
Rejestracja: 26 mar 2020, 17:04

Re: Dobry ginekolog - jak znaleźć?

Post autor: ononka »

Czy ten ginekolog będzie w stanie przepisać mi tabletki poronne czy lepiej zająć się tą sprawa na własną rękę i zamówić coś online? Z tego co się orientuję, to działają takie strony z myślą o kobietach... z tym, że nie wszystkie są godne zaufania. Na przykład o tabletka-poronna.pl czytałam same złe opinie i nie wiem czy warto ryzykowac.
Awatar użytkownika
mosiek
Posty: 58
Rejestracja: 27 lis 2019, 21:37

Re: Dobry ginekolog - jak znaleźć?

Post autor: mosiek »

a z polecenia trafilam do specjalisty od endometriozy w szpitalu Medicover, niestety kilku ginekologów odesłało mnie z kwitkiem :( dopiero tam zajeli sie mna jak nalezy, zdiagnozowali endoemetrioze i wdrozyli leczenie
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: Dobry ginekolog - jak znaleźć?

Post autor: ellen »

Mówcie co chcecie, ale chyba najbardziej stresująca jest pierwsza wizyta u ginekologa. Pamiętam sama jak przeżywałam jak miałam wejść do gabinetu. Teraz to przynajmniej można nawet znaleźć wskazówki jak się do takiej wizyty przygotować https://antykoncepcjanamiare.pl/wizyta- ... zygotowac/ . Uważam, że bardzo pomocne i warto się z nimi zapoznać.
hańia

Re: Dobry ginekolog - jak znaleźć?

Post autor: hańia »

Ja chodze do dr. Uchman w Szpitalu św.Elżbiety na Mokotowie ,bardzo miła osoba i kompetentny lekarz. Poleciła mi ją koleżanka i faktycznie to był dobry wybór. Nie mam teraz z niczym problemu, zawsze mam zrobione wszystkie badania. W razie gdyby wyszły jakieś złe wyniki po cytologii albo USG to jest oddział szpitalny w tym samym miejscu ,więc to wygoda.
Aliśia

Re: Dobry ginekolog - jak znaleźć?

Post autor: Aliśia »

To prawda dobry ginekolog to polowa sukcesu. Ja musiałam zmienić po jakimś czasie mojego lekarza bo kompletnie nie potrafił mi dobrać antykoncepcji. Dopiero jak poszłam do innego to zrobił mi badania i przepisał mi belarę. Teraz nie mam żadnych skutków ubocznych ,ani nie spada mi libido. Dlatego dobór lekarza jest tak ważny.
Iguś

Re: Dobry ginekolog - jak znaleźć?

Post autor: Iguś »

Mieszkam niedaleko granicy z Czechami i tam u nich jest świetna klinika ginekologiczna Stonava. 5 kilometrów za granicą, więc bliziutko. Opieka na najwyższym poziomie, bardzo uprzejmy personel i Panie na recepcji. Niestety nie wszędzie spotkałam się w Polsce z takim podejściem do pacjentek.
ODPOWIEDZ