chirurg stomatolog

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Awatar użytkownika
Eliza1981
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2022, 23:18

chirurg stomatolog

Post autor: Eliza1981 »

Jakich znacie chirurgów stomatologów w Katowicach? Szukam sprawdzonej kliniki i przejrzałam sobie niektóre oferty, na przykład https://dlucik.pl/. Może ktoś z was był tam pacjentem? Bardzo chętnie dowiedziałabym się więcej na temat specjalistów i jakości wykonywania usług. No chyba że polecacie też przejrzeć sobie innych chirurgów? Czekam na propozycje!
moniasz

Re: chirurg stomatolog

Post autor: moniasz »

W Katowicach niestety nikogo nie znam, bo mieszkam w Anglii. Ale powiem Wam, że polski stomatolog Londyn to naprawdę najlepszy specjalista, u jakiego byłam.
moniasz

Re: chirurg stomatolog

Post autor: moniasz »

W Katowicach niestety nikogo nie znam, bo mieszkam w Anglii. Ale powiem Wam, że polski stomatolog Londyn to naprawdę najlepszy specjalista, u jakiego byłam.
Awatar użytkownika
drakarisczy5
Posty: 487
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: chirurg stomatolog

Post autor: drakarisczy5 »

Muszę przyznać, że interesuje mnie protetyka stomatologiczna, ponieważ chciałam poddać się kilku zabiegom. Na tej stronie internetowej https://www.astat-automatyka.pl/innowac ... -poznaniu/ udało mi się znaleźć sporo rzetelnych i ciekawych informacji w tej materii. Jeśli zastanawiacie się nad protetyką, to koniecznie powinniście przejrzeć ich artykuł.
Awatar użytkownika
hakuros
Posty: 219
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:26

Re: chirurg stomatolog

Post autor: hakuros »

Marzy mi się polerowanie zębów u dobrego specjalisty, który wie co robi. Mój kolega z pracy poinformował mnie, iż placówka medyczna Enel-Med posiada w swojej ofercie tego typu usługę. Akurat w Krakowie mają placówkę, więc może się do nich wybiorę. Poza Krakowem obsługują dużo więcej miast, więc może i wy znajdziecie ich usługi w swoim mieście.
ODPOWIEDZ