ceny aparatów słuchowych

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
daża

ceny aparatów słuchowych

Post autor: daża »

Z uwagi na to, że moja babcia ma coraz większy problem ze słuchem to bez aparatu słuchowego się nie obędzie. Póki co chcę zrobić takie rozeznanie, nie znam się ani na firmach ani na cenach. Co możecie doradzić, na co zwracać uwagę przy wyborze. Jak już kupować to coś porządnego.
Awatar użytkownika
ellen
Posty: 176
Rejestracja: 15 cze 2019, 13:42

Re: ceny aparatów słuchowych

Post autor: ellen »

Zdecydowanie zgadzam się z ostatnim zdaniem. Jak już kupować, to coś porządnego, dlatego najlepiej polegać na znanych i sprawdzonych firmach. Wtedy wiadomo, że taki sprzęt będzie spełniał swoje zadanie jak najlepiej. Szeroki wybór aparatów słuchowych światowych marek to na stronie https://aparaty-sluchowe.info/ znajdziesz. Godne polecenia są między innymi Unitron czy Phonak. Tutaj z pewnością nie przepłacisz, aparat można już kupić za około 1000 zł. Jeśli jest dofinansowanie z NFZ, to również takie zlecenia realizują. Na spokojnie sobie przejrzyj stronę. W razie pytań to jak najbardziej możesz liczyć na pomoc. Sama się o tym przekonałam.
ODPOWIEDZ