Bez recepty na srogi trądzik!

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
Raśka

Bez recepty na srogi trądzik!

Post autor: Raśka »

Poratujcie, mam naprawdę okropny trądzik, obsypało mnie srogo chyba po lekach, które niedawno brałam :( ;-(
Chciałam się zapisać od dermatologa, ale czas oczekiwania na NFZ jest spory, a prywatnie nie mam teraz niestety funduszy, by iść. W związku z powyższym muszę jakoś walczyć sama dopóki nie doczekam się wizyty lekarskiej :-( czy znacie jakieś naprawdę dobre specyfiki / kosmetyki / leki bez recepty, które Wam pomogły przy mocnym trądziku i nie kosztowały milionów monet? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie
Mamuśka

Re: Bez recepty na srogi trądzik!

Post autor: Mamuśka »

Może spróbuj serie medyczną od Bielendy "Dr Medica Acne"? U mojej córki się sprawdziło, a cały zestaw kosmetyków powinnaś dostać za mniej niż stówkę. Może pomoże Ci to trochę złagodzić trądzik do czasu wizyty u lekarza, my co prawda na widoczne rezultaty czekałyśmy 2-3 tygodnie, no ale jednak w końcu były. W leczeniu trądziku ważna jest cierpliwość no i owszem - dobór kosmetyków lub leków, ale tu czasami też jest metoda prób i błędów. Cierpliwości i bądź dobrej myśli, bo wszystkiemu da się w końcu zaradzić :-)
Raśka

Re: Bez recepty na srogi trądzik!

Post autor: Raśka »

Mamuśka pisze: ↑10 lis 2021, 14:39 Może spróbuj serie medyczną od Bielendy "Dr Medica Acne"? U mojej córki się sprawdziło, a cały zestaw kosmetyków powinnaś dostać za mniej niż stówkę. Może pomoże Ci to trochę złagodzić trądzik do czasu wizyty u lekarza, my co prawda na widoczne rezultaty czekałyśmy 2-3 tygodnie, no ale jednak w końcu były. W leczeniu trądziku ważna jest cierpliwość no i owszem - dobór kosmetyków lub leków, ale tu czasami też jest metoda prób i błędów. Cierpliwości i bądź dobrej myśli, bo wszystkiemu da się w końcu zaradzić :-)
Oooo dziękuję za sugestię <3 stówka za cały zestaw to jeszcze brzmi jak naprawdę spoko cena! A wiesz może gdzie dostanę te kosmetyki? W Aptece, czy w jakiejś drogerii po prostu czy pozostaje Internet? Chodzi mi o to, żeby od razu z jednego miejsca cały zestaw był (czyli pewnie żel, tonik, krem i inne...)?
Mamuśka

Re: Bez recepty na srogi trądzik!

Post autor: Mamuśka »

Raśka pisze: ↑12 lis 2021, 0:14
Mamuśka pisze: ↑10 lis 2021, 14:39 Może spróbuj serie medyczną od Bielendy "Dr Medica Acne"? U mojej córki się sprawdziło, a cały zestaw kosmetyków powinnaś dostać za mniej niż stówkę. Może pomoże Ci to trochę złagodzić trądzik do czasu wizyty u lekarza, my co prawda na widoczne rezultaty czekałyśmy 2-3 tygodnie, no ale jednak w końcu były. W leczeniu trądziku ważna jest cierpliwość no i owszem - dobór kosmetyków lub leków, ale tu czasami też jest metoda prób i błędów. Cierpliwości i bądź dobrej myśli, bo wszystkiemu da się w końcu zaradzić :-)
Oooo dziękuję za sugestię <3 stówka za cały zestaw to jeszcze brzmi jak naprawdę spoko cena! A wiesz może gdzie dostanę te kosmetyki? W Aptece, czy w jakiejś drogerii po prostu czy pozostaje Internet? Chodzi mi o to, żeby od razu z jednego miejsca cały zestaw był (czyli pewnie żel, tonik, krem i inne...)?

Zdarzało mi się je dostawać w aptece, ale nie w każdej mają niestety (bywa też drożej w aptekach) :/ pełen zestaw na pewno znajdziesz w Internecie, np. na Notino - tam też jest dość szybka dostawa, więc jak nie dostaniesz w aptece to polecam tam zajrzeć
ODPOWIEDZ