Badanie prenatalne - co i jak?

Jak dbać o swoje zdrowie? Sposoby na zdrowe ciało i zdrowego ducha. Polecamy naturalne produkty, lekarzy specjalistów, apteki internetowe.
redżinafalandżi89

Badanie prenatalne - co i jak?

Post autor: redżinafalandżi89 »

Co trzeba wiedzieć na temat takiego badania prenatalnego?
Tutaj https://www.gyncentrum.pl/blog/pl/pierw ... prenatalne widziałam stronkę, gdzie piszą coś więcej o tym badaniu.
Jest coś, co byście do tego dodali?
Będę wdzięczna za podpowiedzi.
igła

Re: Badanie prenatalne - co i jak?

Post autor: igła »

to są bardzo wazne badania, dzieki ktorym mozemy dowiedziec sie, czy dziecko sie rozwija prawidlowo ;) w koncu jego zdrowie jest najwazniejsze. warto o nie zadbac rowniez po porodzie, bankowanie krwi pepowinowej to dobra decyzja moim zdaniem. Diagnostyka Bank Komorek Macierzystych to eksperckie laboratorium, ktore stosuje najnowoczesniejsze techniki preparatyki krwi pepowinowej
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Badanie prenatalne - co i jak?

Post autor: Liliana »

Najlepiej udać się do poradni, która się tym zajmuje i wszystko wyjaśni.
Órszulka

Re: Badanie prenatalne - co i jak?

Post autor: Órszulka »

Różnego rodzaju badania ginekologiczne wykonują w przychodni Multimed w Warszawie, tutaj macie ich stronę https://multimed.pl/ pracują tam wspaniali lekarze i świetne pielęgniarki. Dzięki nim urodziłam 2 wspaniałych maluchów, zawsze mogłam liczyć na pomoc i dodatkowo otrzymywałam dawkę motywacji 

scyzoryk armii niemieckiej
Natalia Ł.

Re: Badanie prenatalne - co i jak?

Post autor: Natalia Ł. »

Badania prenatalne ogólnie straszne nie są, chociaż niektórzy tak je przedstawiają. Szczególnie jeśli mamy taką możliwość, to warto jest wykonać te nieinwazyjne badania. Ja takie robiłam u pani doktor Rozmus-Warcholińskiej w Częstochowie. Można także wybrać u niej daną wersję czy 3D czy 4D co już jest znacznie dokładniejsze.
gorączka

Re: Badanie prenatalne - co i jak?

Post autor: gorączka »

Natalia Ł. nie wiem co ludzie mówią ale faktycznie, takie badania to nic strasznego. Trzeba tylko je odpowiednio dobrać (lekarz doradzi) + niestety wykonuje się je tylko prywatnie. Sama miałam robione w 10 tygodniu ciąży w klinice BABKA MEDICA w Warszawie. Cieszę się, że tu trafiłam. Lekarze cudowni, empatyczni, nic nie bolało podczas badania. Polecam.
Awatar użytkownika
malpeczka
Posty: 136
Rejestracja: 12 gru 2019, 21:17

Re: Badanie prenatalne - co i jak?

Post autor: malpeczka »

Chyba kazda kobieta teraz decyduje sie na badania prenatalne, a przynajmniej wiekszosc. No ja na przyklad nie umialabym w niepewnosci, nie wiedzac, co i jak z dzieckiem. Dlatego zdecydowalam sie na ten test prenatalny najnowszej generacji Veragene, mialam robiony w szpitalu Medicover.
rewia12

Re: Badanie prenatalne - co i jak?

Post autor: rewia12 »

Moim zdaniem badania prenatalne to absolutna konieczność. Po co stresować się do końca ciąży? Trafiłam na wspaniałą specjalistkę - doktor Rozmus- Warcholińską. Przyjmuje w Częstochowie i w Katowicach. Bardzo polecam. Pani doktor jest niezwykle uważna, cierpliwie odpowiada na pytania i jest rzetelna. Jestem po pierwszej wizycie i na pewno wrócę.
ODPOWIEDZ