Relaksujący zapach

Pracujesz tak dużo, że sam już nie wiesz, jak odpoczywać? Mamy dla Ciebie najlepsze techniki relaksu, metody na pozbycie się stresu, polecenia spa i szkół medytacji.
Poniś

Relaksujący zapach

Post autor: Poniś »

Jaki jaki zapach perfum jest dla Was najbardziej relaksujący? Ja lubię na co dzień raczej świeże zapachy, ale ostatnio odkryłam, że dobrze działa na mnie zapach perfum, które używała moja mama, kiedy ja byłam dzieckiem. Uspokajają mnie, kupiłam sobie i stosuję raz na jakiś czas w domu. Też tak macie?
Grószka

Re: Relaksujący zapach

Post autor: Grószka »

Nigdy nie traktowałam zapachu perfum jako zapachu relaksującego. Ale aromaty zapachowe lub świece zapachowe to uwielbiam. Najbardziej to chyba lawenda albo jaśmin, na razie moim faworytem jest ten zestaw: https://www.notino.pl/yankee-candle/mid ... elnieniem/
Saśka

Re: Relaksujący zapach

Post autor: Saśka »

Hmmm... ja chyba wolę jak zapach perfum mnie pobudza :lol: wybieram najczęściej dość intensywne zapachy
Mińka

Re: Relaksujący zapach

Post autor: Mińka »

Grószka pisze: ↑20 sty 2021, 15:43 Nigdy nie traktowałam zapachu perfum jako zapachu relaksującego. Ale aromaty zapachowe lub świece zapachowe to uwielbiam. Najbardziej to chyba lawenda albo jaśmin, na razie moim faworytem jest ten zestaw: https://www.notino.pl/yankee-candle/mid ... elnieniem/


Grószko, czy ta świeczka faktycznie mocno pachnie jaśminem? Pytam, bo uwielbiam jaśminowy zapach, ale to co do tej pory próbowałam to miało ledwo wyczuwalną nutę zapachową.

generowanie kodów
Grószka

Re: Relaksujący zapach

Post autor: Grószka »

Mińka pisze: ↑04 lut 2021, 18:20
Grószka pisze: ↑20 sty 2021, 15:43 Nigdy nie traktowałam zapachu perfum jako zapachu relaksującego. Ale aromaty zapachowe lub świece zapachowe to uwielbiam. Najbardziej to chyba lawenda albo jaśmin, na razie moim faworytem jest ten zestaw: https://www.notino.pl/yankee-candle/mid ... elnieniem/


Grószko, czy ta świeczka faktycznie mocno pachnie jaśminem? Pytam, bo uwielbiam jaśminowy zapach, ale to co do tej pory próbowałam to miało ledwo wyczuwalną nutę zapachową.
Hmmm... No jak dla mnie to on był mocny, wyraźnie wyczuwalny. Nie jakiś gryzący i duszący, ale było czuć jaśmin :lol:
hiśka

Re: Relaksujący zapach

Post autor: hiśka »

Saśka pisze: ↑25 sty 2021, 12:07 Hmmm... ja chyba wolę jak zapach perfum mnie pobudza :lol: wybieram najczęściej dość intensywne zapachy
Ja uwielbiam zapach woda toaletowa avon celebre 50 ml i kupuję go raz za razem. Siostra też bardzo lubi. Zawsze się sprawdza także w prezentach. Zapach chyba znany większości dziewczyn od lat. Ma wiele zwolenniczek.
EmiliaAś

Re: Relaksujący zapach

Post autor: EmiliaAś »

Natomiast jeżeli szukacie wyjątkowych propozycji w zakresie poprawy zapachu do swojego wnętrza to na pewno warto także sprawdzić kilka fajnych propozycji jak Zestawy Świec Zapachowych od CocoWick u których znajdziecie na przykład "Zestaw 4 świec sojowych w kokosie CocoWick" w którym dostałam Harmonia/Miłość/Korzenna/Słodycz/Spokój
Wszystkie moje ulubione, do tego świetnie wyglądają w tej łupinie kokosa :D
ODPOWIEDZ