Poradniasalomon.com.pl opinie

Borykasz się z problemami? Szukasz pomocy i nie wiesz, gdzie ją znaleźć? Podpowiemy, jak znaleźć dobrą poradnię psychologiczną, odpowiedniego terapeutę i jak poradzić sobie z chorobami natury psychicznej.
Awatar użytkownika
andrea-90
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2019, 10:19

Poradniasalomon.com.pl opinie

Post autor: andrea-90 »

Cześć forumowicze! Zbieram opinie na temat Poradni Salomon. Czy ktoś z Was kojarzy stronę: poradniasalomon.com.pl? Ostatnio znalazłam ją, kiedy szukałam terapii indywidualnej w Łodzi. Jak oceniacie specjalistów, którzy tam pracują? Warto tam pójść na terapię?
Awatar użytkownika
Dżem_77
Posty: 7
Rejestracja: 10 lip 2019, 9:55

Re: Poradniasalomon.com.pl opinie

Post autor: Dżem_77 »

Według mnie warto. Dzięki terapii indywidualnej w Poradni Salomon udało mi się wyjść z ciężkiej depresji. To świetne miejsce, w którym pracują profesjonalni terapeuci. To także ciepli, zaangażowani i pomocni ludzie – cieszę się, że tam trafiłem.
Awatar użytkownika
Dosia
Posty: 10
Rejestracja: 19 lip 2019, 15:20

Re: Poradniasalomon.com.pl opinie

Post autor: Dosia »

Na temat poradnisalomon.com.pl krążą same pozytywne opinie – według mnie są jak najbardziej zasłużone. Trafiłam tam z mężem, kiedy w naszym związku było już bardzo źle, kompletnie nie mogliśmy się dogadać. Dzięki wielu rozmowom i pomocy terapeutki udało się nam dojść do porozumienia i na nowo odnaleźć miłość 😊.

parfum hermes terre
Awatar użytkownika
Bromira
Posty: 7
Rejestracja: 12 kwie 2019, 15:02

Re: Poradniasalomon.com.pl opinie

Post autor: Bromira »

Poradnia Salomon to cudowne miejsce. Pracują tam terapeuci, którzy z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem pomagają pacjentowi. Cieszę się, że tam trafiłam. Dzięki temu udało mi się pozbyć nerwicy i na nowo czerpię radość z życia.
Awatar użytkownika
Tymora_81
Posty: 8
Rejestracja: 17 mar 2019, 21:30

Re: Poradniasalomon.com.pl opinie

Post autor: Tymora_81 »

Jeśli zależy Ci na rzetelnej pomocy, to warto się zgłosić. Mam na jej temat bardzo dobrą opinie. Znalazłam odpowiedzi na pytania, które nie dawały mi spokoju, udało mi się pokonać lęk i strach – a wszystko dzięki zaangażowani pomocnej terapeutki.
Awatar użytkownika
Sławek
Posty: 7
Rejestracja: 05 kwie 2019, 17:05

Re: Poradniasalomon.com.pl opinie

Post autor: Sławek »

Terapeuci z poradniasalomon.com.pl są naprawdę cierpliwi i przyjaźnie nastawieni do człowieka. Chodziłem tam na terapię indywidualną i bardzo łatwo było mi się otworzyć, chociaż na co dzień jestem raczej zamkniętą w sobie osobą.
Awatar użytkownika
Mojra93
Posty: 4
Rejestracja: 02 cze 2019, 20:51

Re: Poradniasalomon.com.pl opinie

Post autor: Mojra93 »

Mam dobrą opinie na temat tej poradni! To chyba najlepsza poradnia w jakiej byłam w Łodzi – a przerobiłam wielu terapeutów. Jednak zawsze coś mi nie odpowiadało. Dopiero w poradnisalomon.com.pl udało mi się otworzyć na terapeutę. Polecam to miejsce!
Awatar użytkownika
Mirosz-77
Posty: 5
Rejestracja: 05 kwie 2019, 10:24

Re: Poradniasalomon.com.pl opinie

Post autor: Mirosz-77 »

Cierpliwy terapeuta to skarb, a tacy właśnie są w poradni salomon. Czuć, że naprawdę chcą pomóc pacjentowi, a nie tylko odbębnić swoją pracę. Cieszę się, że tam trafiłem!
Awatar użytkownika
barbara91
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2019, 6:58

Re: Poradniasalomon.com.pl opinie

Post autor: barbara91 »

Myślę, że warto! Jak masz poważny problem i nie dajesz sobie z nim rady, to tam otrzymasz profesjonalną pomoc. Dobre opinie o tej poradni mówią same za siebie. Można zaufać tamtejszych psychoterapeutom.
Awatar użytkownika
szarlin_60
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2019, 20:23

Re: Poradniasalomon.com.pl opinie

Post autor: szarlin_60 »

Rodzinna Poradnia Salomon to miejsce przyjazne pacjentowi. Atmosfera, która panuje w poradni sprzyja zwierzeniom, przemianom wewnętrznym i rozwojowi. Dzięki terapii indywidualnej w tym miejscu, dzisiaj jestem szczęśliwszym człowiekiem. Polecam!
Awatar użytkownika
krasnoludek
Posty: 30
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:55

Re: Poradniasalomon.com.pl opinie

Post autor: krasnoludek »

Przechodziłam depresję po śmierci rodziców, terapia jest w tym okresie bardzo ważna niekiedy wręcz jest potrzeba wdrążenia leków. Ale podczas tej terapii nauczono mnie jak sobie radzić by z niej wyjść i dawać sobie radę . Jest wiele pomysłów i skutków ale jednym z najważniejszych jest zauważanie swoich potrzeb i zadbanie o siebie . Aktualnie najwięcej depresji wynika ze stresu wiec staram się w miarę możliwości zwalczać go. Najlepszym dla mnie sposobem by się odstresować jest czytanie książek, zawsze wieczorem staram się usiąść i od izolować się od codziennych problemów zapominając o nich czytając i na mnie to działa. Ostatnio przeglądając Internet za nowym nabytkiem trafiłam na https://www.taniaksiazka.pl/autor/adam-silvera zastanawiam się nad jego książkami i tolerancją tematu gejowskiego w naszym świecie iż u nas mentalność pod tym względem jest jeszcze cieżka.
ODPOWIEDZ