Bieganie

Sport to zdrowie! Dla biegaczy, graczy w hokeja, fanów tenisa i szachów - zapraszamy wszystkich wielbicieli sportu.
Azoeni

Bieganie

Post autor: Azoeni »

Wiecie co? marzy mi się bieganie brzegiem plaży. Wiosną zaczęłam biegać, żeby zgubić kilka kilogramów, ale nawet nie sądziłam, że aż tak bardzo pokocham bieganie. I pomimo tego, że, żeby pobiegać brzegiem morza muszę przejechać przez pół kraju, jadę w październiku do Krynicy Morskiej. Znalazłam bardzo fajne tanie noclegi przy plaży nie mogę się już doczekać.
batoż

Re: Bieganie

Post autor: batoż »

Miejsce fajne znalazłaś na bieganie, ale musisz pamiętać, aby do tego mieć dobre buty i ubranie, bo bez tego będzie katorga. Ja sobie kupuję zawsze buty do biegania marki Mizuno, ale tylko w jednym zaufanym sklepie. Ma on super ceny i asortyment w 100 procentach oryginalnych, więc wszystko jest najwyższej jakości. Tan sklep dokładnie ma w ofercie głownie sportowy asortyment. Nazywa się Nordica Sport i Mieści się w Jastrzębi Zdroju przy ul. 11 Listopada 8, aczkolwiek ja zawsze robię w nim zakupy przez internet. Paczki zawsze przychodzą w super stanie. Mogę zdecydowanie polecić ten sklep.
ODPOWIEDZ