Wyjazd w góry wyposażenie

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
milka9
Posty: 143
Rejestracja: 25 maja 2019, 12:15

Wyjazd w góry wyposażenie

Post autor: milka9 »

Jedziemy niedługo w bieszczady się wspinać, czy macie jakieś konkretne propozycje co zobaczyc? Jaką odzież ze soba zabrać?
Awatar użytkownika
petryka8
Posty: 100
Rejestracja: 10 lip 2019, 9:43

Re: Wyjazd w góry wyposażenie

Post autor: petryka8 »

No na wypad w góry przede wszystkim istotne jest wzięcie odpowiedniej odzieży, nie ma nic wazniejszego https://www.e-horyzont.pl/mezczyzna/kurtki-meskie.html Pogoda w górach potrafi być zmienna, dlatego uniwersalna kurtka to must have
Awatar użytkownika
Daria
Posty: 35
Rejestracja: 24 lip 2019, 12:53

Re: Wyjazd w góry wyposażenie

Post autor: Daria »

Dokładnie! Zabierzcie odzież sportową, najlepiej funkcyjną, dobre buty, sprzęt.
My wybieramy się do Zakopanego w tym roku, ale nie na wspinaczkę, raczej na relaks w super apartamencie: https://www.goralpoleca.pl/, z którego chcemy robić sobie bazę wypadową po okolicy. Na pewno trochę połazimy po górach również, choć głownie nastawiam się raczej na spokojne spacery, może odwiedzimy termy.
Jakie jeszcze atrakcje polecacie w Zakopanem lub okolicy?
Będziemy własnym transportem, możemy dojechać gdzieś!
Awatar użytkownika
Vanesca78
Posty: 172
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:21

Re: Wyjazd w góry wyposażenie

Post autor: Vanesca78 »

No, tak jak planujemy się wybrać w góry to musimy oczywiście się do tego odpowiednio przygotować. Ja właśnie postanowiłam wybrać się też w góry. Przede wszystkim moim głównym celem jest spływ kajakowy szczawnica o którym dowiedziałam się z tej strony http://semsport.pl . Zawsze marzyłam, żeby poczuć te emocje związane z podziwianiem widoków płynąc w lesistym gąszczu i wśród wapiennych urwisk skalnych.

witamina b6 nadmiar
Awatar użytkownika
drakarisczy5
Posty: 490
Rejestracja: 05 maja 2019, 16:36

Re: Wyjazd w góry wyposażenie

Post autor: drakarisczy5 »

Jeśli chodzi o relaks i odprężenie, to dla mnie najlepszym sposobem na odpoczynek, jest bez wątpienia chwila spokoju z książką w ręce. Tutaj : https://www.taniaksiazka.pl/galopem-po- ... 80141.html niedawno znalazłam bardzo ciekawą lekturą, która omawia wiele interesujących wątków. Dacie znać, co o niej sądzicie.
Awatar użytkownika
gross
Posty: 92
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:48

Re: Wyjazd w góry wyposażenie

Post autor: gross »

Pytanie gdzie w góry i w jakim celu? Bo ja na przykład chcę się zregenerować po rocznych trudach pracy i koniecznie pojadę do term https://www.termybukovina.pl/ gdzie zażyję kąpieli w wodach termalnych , a i w saunie się wygrzeję. A wszystko to z widokiem na góry, w otoczeniu lasu. Wręcz się doczekać nie mogę :D
ODPOWIEDZ