USG - polecane przez was kliniki

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
wiśka

USG - polecane przez was kliniki

Post autor: wiśka »

po ostatnim treningu wróciłem z mocno bolącym kolanem, ból nie mijał i postanowiłem iść do lekarza, polecono mi wykonanie usg stawu kolanowego, umówiłem się więc do profesjonalnej i nowoczesnej przychodni Alfa Lek ponieważ bardzo mi zależy na pełnej sprawności i zdrowiu. Oni mają naprawdę czuły sprzęt, dzięki czemu nie ma problemu z sprecyzowaniem wyników. Ponadto przyjmują tam mili i pomocni lekarze i nie czeka się godzinami w kolejkach. Polecam jak ktoś potrzebuje!
żyrafa

Re: USG - polecane przez was kliniki

Post autor: żyrafa »

Skoro już polecasz kliniki warszawskie, to ja chętnie odeślę na usg do MULTIMED.
Za każdym razem, jak tam trafiałam to byłam otoczona bardzo dobrą opieką. Lekarze dokładni, odpowiadają na każde pytanie, personel pomocny i życzliwy. Nie trzeba czekać długo na termin wizyty, cena – jak na Warszawę bardzo optymalna. P-O-L-E-C-A-M!
kłos

Re: USG - polecane przez was kliniki

Post autor: kłos »

My też, tak jak pisała @żyrafa, rodzinnie korzystamy z placówki Multimed na Grochowskiej. Mają pełen zakres usług, bardzo dobrą kadrę lekarzy i ogólnie świetny personel. Na państwową służbę nie ma co liczyć… W Multimed przyjmują niemal od ręki i nie trzeba stać w kolejkach. Ja bardzo doceniam takie podejście do pacjenta!
kaśka

Re: USG - polecane przez was kliniki

Post autor: kaśka »

Ja marzyłam o dziecku, rozbiłam wszelkie niezbędne badania i okazało się że przeszkodą była endometrioza, ale tuż po zabiegu jej usuwania w szpitalu medicover udało mi się zostać mamą. Jeśli macie problemy tego typu to podpowiem że warto od razu iść do szpitala medicover i umówić się tam na specjalne usg czyli sonovaginografię które się wykonuje w diagnostyce endometriozy
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: USG - polecane przez was kliniki

Post autor: Zrelaksowana »

Jeśli natomiast kogoś z Was interesowałoby jeszcze dokładniejsze badanie obrazowe, rezonans 3t warszawa ma takie centrum diagnostyczne Radio Medica, gdzie możecie się na takie badanie rezonansem zapisać. Wynik może Wam sporo powiedzieć o stanie Waszego zdrowia.
Jagoda80

Re: USG - polecane przez was kliniki

Post autor: Jagoda80 »

Na Twoim miejscu również udałabym się na badania. Najgorsze co możesz zrobić, to leczyć się na własną rękę, przez co uraz może się jeszcze bardziej pogłębić. Ja miałam niedawno robione USG jamy brzusznej w Klinice Zdrowia Piotra Pelcera w Luzino. Badanie zostało przeprowadzone dokładnie i profesjonalnie. Zajmują się tam także m.in. badaniami RTG, EKG, medycyną pracy, rehabilitacją, spirometrią oraz szczepieniami. Sądzę, że będą w stanie Ci pomóc.
Awatar użytkownika
hakuros
Posty: 219
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:26

Re: USG - polecane przez was kliniki

Post autor: hakuros »

Uważam, że w takiej sytuacji warto skonsultować się z doświadczonym specjalistą lub przynajmniej przeprowadzić podstawowe badania diagnostyczne. Najlepiej zacząć od ultrasonografii jamy brzusznej np. w http://usg-kielce.pl/ i przedstawić wynik sprawdzonej osobie medycznej. Wtedy będzie w stanie postawić trafną diagnozę i podjąć odpowiednie leczenie.
ODPOWIEDZ