Sprzedaj mieszkanie - czy ktoś tak miał?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Narcyź3

Sprzedaj mieszkanie - czy ktoś tak miał?

Post autor: Narcyź3 »

Witam serdecznie. Odkąd zacząłem bawić się w deweloperkę, to mój mózg podpowiada mi: "sprzedaj mieszkanie Gdańsk" nawet wtedy, gdy nie ma to żadnego sensu. Czy ktoś może powiedzieć mi dlaczego? Czy ja jestem jakiś nienormalny? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

świeży ogórek
Małgosia

Re: Sprzedaj mieszkanie - czy ktoś tak miał?

Post autor: Małgosia »

U mnie konieczne było najpierw sprzątanie mieszkań po zmarłych. Po śmierci babci nikt nie chciał mieszkać w tym domu. Niestety wiązało się to z traumą, jaką wywarła na nas jej śmierć, a dom trzeba było oczyścić. Dlatego wybraliśmy profesjonalną firmę, która się tym zajęła.
Awatar użytkownika
truviak
Posty: 128
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:23

Re: Sprzedaj mieszkanie - czy ktoś tak miał?

Post autor: truviak »

Co prawda korzystałem z usług firmy https://bryliant.waw.pl/sprzatanie-mieszkan jeśli mówimy o sprzątaniu mieszkań, ale nie miałem okazji korzystać ze sprzątania po zmarłych.... całe szczęście nie jest to potrzebne ale nie ukrywam, że jak to przeczytałem to aż mnie ciarki przeszły. To po prostu smutne.
Awatar użytkownika
paninam1
Posty: 335
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:15

Re: Sprzedaj mieszkanie - czy ktoś tak miał?

Post autor: paninam1 »

Na pewno warto poszukać czegoś, co spełni wszelkie oczekiwania i potrzeby w tym obszarze. Na pewno nowoczesne i w dobrej dzielnicy mieszkania w Warszawie to coś, co spełni Twoje oczekiwania. Warto zatem pomyśleć o tym w stopniu jak najbardziej dopasowanym do Twoich potrzeb. Polecam zatem szukać okazji i rozglądać się za różnymi propozycjami.
Awatar użytkownika
Gustavo
Posty: 178
Rejestracja: 09 wrz 2019, 8:45

Re: Sprzedaj mieszkanie - czy ktoś tak miał?

Post autor: Gustavo »

Jeśli chodzi o skuteczną sprzedaż mieszkania to warto się do niej odpowiednio przygotować, dzięki czemu znacznie szybciej będziemy mogli znaleźć kupca. Pierwsza rzecz jaką warto zrobić to dokładne sprzątanie, do którego przydadzą się ekologiczne środki czystości pozbywające się zabrudzeń i nie szkodzące środowisku.
Kaźmirz

Re: Sprzedaj mieszkanie - czy ktoś tak miał?

Post autor: Kaźmirz »

Niestety ja na ten moment mieszkania nie sprzedawałem i tak naprawdę zależało mi na tym, aby kupić mieszkanie w nowym bloku w Poznaniu. Jestem zdania, że właśnie to co znalazłem na stronie https://wybierzdewelopera.pl/inwestycje/poznan/ bardzo pomogło mi w podjęciu właściwej decyzji odnośnie nowego mieszkania.
ODPOWIEDZ