solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
vanila
Posty: 36
Rejestracja: 04 lis 2019, 11:18

solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Post autor: vanila »

Drodzy moi czy podzielicie się namiarami na sprawdzone sklepy w sieci, gdzie można kupić dobre jakościowo meble w niewygórowanych cenach ?
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 59
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:31

Re: solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Post autor: kimi »

a interesują Cie takie gotowe czy robione na zamówienie ? to ważne :) poza tym nie wiem jakim budżetem dysponujesz i czy zależy Ci i na jakości i wyglądzie czy tyllko na tym by nie było zbyt drogo :)
Awatar użytkownika
kaspianOoo
Posty: 4
Rejestracja: 24 cze 2020, 20:01

Re: solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Post autor: kaspianOoo »

Ja bałbym się kupować mebli w internecie?
Awatar użytkownika
lalmarter
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2020, 10:27

Re: solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Post autor: lalmarter »

Najlepiej popytać znajomych, może oni w taki sposób kupowali meble i coś wam doradzą?


__________________________
Hydraulik łódź

opinel carbone
Awatar użytkownika
vanila
Posty: 36
Rejestracja: 04 lis 2019, 11:18

Re: solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Post autor: vanila »

hehe no tak zapomniałam wspomnieć - interesują mnie meble dostępne od ręki, nie szukam czegoś gdzie tgrzeba czekać 2-3 miesiące na realizaję bo niebawem się wprowadzamy do nowego mieszkania no i trzeba je w miare sprawnie umeblować :) ważna jest i jakość i cena ( rozsądna ;p )
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 59
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:31

Re: solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Post autor: kimi »

to ja polecam dom meblowy Burzyńskich :) solida jakość idzie w parze z korzystną ceną. sam wybór jest tak duży, ze spokojnie kupisz tu i meble do salonu i do sypialni czy pokoju dziecka. Plus za sprawną realizację zamówień i możliwość zakupu na raty :)
Awatar użytkownika
vanila
Posty: 36
Rejestracja: 04 lis 2019, 11:18

Re: solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Post autor: vanila »

kimi pisze: ↑30 cze 2020, 14:57 to ja polecam dom meblowy Burzyńskich :) solida jakość idzie w parze z korzystną ceną. sam wybór jest tak duży, ze spokojnie kupisz tu i meble do salonu i do sypialni czy pokoju dziecka. Plus za sprawną realizację zamówień i możliwość zakupu na raty :)
o to to :) to już konkretny namiar, bardzo dziękuje, lece buszować po e-sklepie :)
Awatar użytkownika
milka
Posty: 183
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:31

Re: solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Post autor: milka »

Wszystko zależy od tego, czego dokładnie potrzebujcie. Ja uważam, że na pewno tutaj https://lubiemeble.pl/salon warto sobie zerknąć. Mają tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań, jeśli chodzi o meble. Poza tym uważam, że zawsze trzeba robić zakupy w sprawdzonych miejscach, aby wszystko dotarło na czas.
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 59
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:31

Re: solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Post autor: kimi »

i jak tam vanila ? udało się coś upolować w sklepie ? daj znać :) ja się przymierzam do zakupu nowego zestawu mebli do jadalni i też pewnie u nich coś wybiore bo cenowo wygląda to najbardziej korzystnie.
Awatar użytkownika
miskala
Posty: 202
Rejestracja: 27 gru 2018, 11:06

Re: solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Post autor: miskala »

Szukacie dobrze zaopatrzonego sklepu meblowego, to zobaczcie tu https://www.abra-meble.pl/ To bardzo dobrze zaopatrzony sklep, którego filie znajdziecie na terenie kraju. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, by sprawdzić czy w waszej okolicy jest ten sklep.
Awatar użytkownika
vanila
Posty: 36
Rejestracja: 04 lis 2019, 11:18

Re: solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Post autor: vanila »

tak, tak zakupy bardzo udane :) zamówiłam zestaw mebli do salonu, sypialni i pokoju dziecka. Teraz czekam cierpliwie na dostawę. Fajnie, ze można spokojnie kupować na raty :)
Awatar użytkownika
Zrelaksowana
Posty: 499
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:20

Re: solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Post autor: Zrelaksowana »

Jeśli kogoś z Was interesowałyby zestawy mebli do sypialni, to polecam zajrzeć na stronę https://sklepabcmeble.pl/64-zestawy-mebli-do-sypialni. Znajdziecie tam takie meble naprawdę całkiem niezłej jakości, po niewygórowanych cenach ;) Jestem przekonana, że uda Wam się coś dla siebie wybrać ;)
Awatar użytkownika
Liliannka
Posty: 245
Rejestracja: 04 wrz 2019, 22:40

Re: solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Post autor: Liliannka »

Z tego co widzę to obecnie jest spory wybór mebli na rynku ,chociaż większość z nich wygląda tak samo a jakość .. no różnie z tym bywa. Polecam więc zajrzeć na ofertę polskiego sklepu MarketMeblowy . Oni mają ponad 5000 mebli i akcesoriów do wyboru , także każdy znajdzie tutaj coś dla siebie : komody pokojowe, krzesła kuchenne, sofy i wiele innych dobrej jakości mebli.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 183
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:31

Re: solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Post autor: milka »

Trzeba zawsze dobrze rozejrzeć się w internecie, aby znaleźć meble dopasowane do konkretnych potrzeb. Poza tym wiadomo, że ceny są różne. Należy bowiem zawsze patrzeć na stosunek jakości do ceny. Tutaj https://lubiemeble.pl/przedpokoj sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji do różnych wnętrz. Na spokojnie można zobaczyć co oferują.
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 59
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:31

Re: solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Post autor: kimi »

vanila no to bardzo się cieszę, że zakupy się udały i jesteś zadowolona :) niech te meble służą Ci jak najlepiej :)
kryśka

Re: solidne meble z internetu - jaki sklep ?

Post autor: kryśka »

Marzyłam o takim https://www.edinos.pl/zestaw-wypoczynko ... tte-czarny zestawie wypoczynkowym i w końcu udało się spełnić te marzenia. W zeszłym tygodniu przyszły. Wyglądają idealnie! Tak samo jak na zdjęciu, albo nawet lepiej! Cieszę się, że wreszcie salon wygląda glamour :)
ODPOWIEDZ