Przedszkole Białołęka

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 290
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:19

Przedszkole Białołęka

Post autor: mczay »

Polecicie mi przedszkole prywatne Białołęka, w którym jest sporo zajęć dodatkowych dopasowanych do potrzeb maluchów? Chciałabym posłać dziecko do miejsca, gdzie faktycznie mogłoby się rozwijać.
Iśa

Re: Przedszkole Białołęka

Post autor: Iśa »

Jak Białołęka, to tylko Tequesta. To prywatne przedszkole językowe z ciekawą ofertą zajęć dodatkowych. Jeśli chodzi o najważniejsze atuty tego miejsca, to bez wątpienia będą to bardzo wysoki poziom, fajne, kreatywne zajęcia, piękne, kolorowe sale, cudowne nauczycielki. Przedszkole spełnia wszystkie wymogi sanitarno-epidemiologiczne, co w dzisiejszych czasach jest szczególnie istotne.
Mileńka

Re: Przedszkole Białołęka

Post autor: Mileńka »

Moje dzieciaki również chodzą do Tequesty z tym, że na Żoliborzu. Atmosfera w tym miejscu jest cudowna, w maju i czerwcu dzieciaki miały zafundowaną moc atrakcji - obchodziły dzień dziecka, dzień przyjaciela, przygotowywały się do zakończenia roku szkolnego. Naprawdę nie mamy żadnych powodów do narzekań. :)
este

Re: Przedszkole Białołęka

Post autor: este »

Jeśli chcielibyście znaleźć odpowiednie przedszkole dla swojego dziecka, warto zapoznać się z propozycją http://www.alaikot.pl/. Tam znajdziecie miłych i doświadczonych wychowawców oraz dobrze wypracowany plan zajęć, który z pewnością będzie cieszył Wasze dziecko.
ODPOWIEDZ