Problem jelitowy

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
wiśka

Problem jelitowy

Post autor: wiśka »

Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić? Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?

szlaban hydrauliczny
jesień

Re: Problem jelitowy

Post autor: jesień »

Może pora zmienić nawyki żywieniowe? Czasem naprawdę warto zacząć od wizyty u dietetyka jak coś szwankuje a jeśli to nie dieta jest przyczyną idź do lekarza, bo może to objaw chorobowy? Oczywiście możesz też próbować czegoś z apteki, słyszałam że xenna extra comfort pomaga na takie dolegliwości
Wołka

Re: Problem jelitowy

Post autor: Wołka »

No to może w takim razie smaczna, świeża i zdrowa dieta bulionowa od Mój Catering idealna opcja dla osób mieszkających w Warszawie. Przede wszystkim ze względu na różnorodność, dokładnie policzone kalorie i też zawsze terminową dostawę. Zadbali jednocześnie o świeżość, świetne zbilansowanie posiłków klasycznych, ale również pysznych bulionów!
ODPOWIEDZ