opinie o jah love tattoo

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:45

opinie o jah love tattoo

Post autor: kamilla »

Hej wszystkim :) czy są tu osoby z Warszawy, które robiły sobie tatuaż w Jah Love Tattoo na ulicy Wilczej ? Planuje się do nich wybrać po wakacjach ale szukam wcześniej opinii :)

św hubert bierzmowanie
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 59
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:31

Re: opinie o jah love tattoo

Post autor: kimi »

Najlepsi z najlepszych :) serio mam już 4 tatuaże z czego 3 robiłam sobie własnie w jah love. Pełna profeska, super tatuaże, ekstra warunki.
Awatar użytkownika
kamilla
Posty: 41
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:45

Re: opinie o jah love tattoo

Post autor: kamilla »

dzięki za odpowiedz :) a powiedz mi do kogo warto się zapisać ? Bo z tego co widziałam na ich fp na facebooku to w zespole pracuje kilka osób i w sumie sama nie wiem do kogo się ustawić w kolejce :)
Awatar użytkownika
kimi
Posty: 59
Rejestracja: 31 maja 2019, 19:31

Re: opinie o jah love tattoo

Post autor: kimi »

wiesz co to zależy na jakim tatuażu Ci zależy. Jesli ma to być coś kolorowego to na pewno Kinga. Generalnie ja chodze do Adolfa :) Tylko zapisuj się wczesniej bo terminy czasem są dość odległe. No ale tak czy siak warto poczekać :)
Awatar użytkownika
relaksik
Posty: 93
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:05

Re: opinie o jah love tattoo

Post autor: relaksik »

Tatuażystów jest mnóstwo, więc warto wcześniej sprawdzić, jakie projekty dany wykonywał. Wiem, że tutaj https://www.skytattoo.net/studio-i-salo ... enia-gora/ można znaleźć dobre studio, gdzie wykonują świetne tatuaże. To dzieła sztuki na ciele.
Awatar użytkownika
Gilmor
Posty: 90
Rejestracja: 21 sty 2020, 15:19

Re: opinie o jah love tattoo

Post autor: Gilmor »

Ja bym stawiał na profesjonalne studio z dobrymi opiniami, czyli warszawskie Art Force z Krochmalnej https://artforce.pl/tatuaz/ Polecano mi to studio i dobrze, że do nich trafiłem, bo prace Artura są genialne. Mam już sześć tatuaży przez niego wykonanych i wiem, że będzie ich więcej :)
ODPOWIEDZ