Odszkodowanie

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 290
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:19

Odszkodowanie

Post autor: mczay »

Cześć, kilka tygodni temu byłam świadkiem https://adwokatweuropie.pl/2019/12/06/wypadek-w-turcji-2 i teraz jestem wzywana na komisariat. Czy muszę przebukować lot jeśli w tym dniu wracam do Polski?
mareś

Re: Odszkodowanie

Post autor: mareś »

Też mam pytanie, ale o firmę https://rzeczoznawcypolska.pl/ która załatwia dopłaty do odszkodowań - niestety, ale te które dostałem z ubezpieczenia nie jest satysfakcjonujące i szukam najlepszej firmy, która zapewni mi największą dopłatę. O tej firmie czytałem sporo dobrych opinii w internecie czy być może ktoś z naszych forumowiczów kojarzy i korzystał? Miałbym kilka konkretnych pytań.
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 199
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: Odszkodowanie

Post autor: obozowicz »

Akurat myślę, że kwestia samego odszkodowania również uzależniona jest od tego jaką polisę ubezpieczeniową posiadamy. Muszę przyznać, że ja także po przeczytaniu https://kioskpolis.pl/uproszczona-likwidacja-szkody/ już dokłądnie rozumiem czym jest uproszczona likwidacja szkody.

grzejnik kanałowy verano
Łuckii88

Re: Odszkodowanie

Post autor: Łuckii88 »

A słyszeliście o stronie https://odszkodowania.zyf.pl/odszkodowanie-z-oc/ gdzie znajdziecie wiele artykułów które poruszają temat odszkodowań? Własnie moim zdaniem jest to świetne rozwiązanie ponieważ wiele informacji mamy w jednym miejscu. Mój kolega również z niej korzytsa i jesteśmy bardzo zadowoleni z wiedzy jaka tam jest zawarta. Polecam
Sławomir

Re: Odszkodowanie

Post autor: Sławomir »

Jeżeli mieliście jakiś wypadek i uważacie, że kwota odszkodowania, którą otrzymaliście jest zbyt niska to polecam Wam skorzystac z usług firmy AvistaPolska. Towarzystwa ubezpieczeniowe bardzo często oferują zaniżone odszkodowanie , dlatego warto to dokładnie sprawdzić.
Klaraś

Re: Odszkodowanie

Post autor: Klaraś »

Odwoływałam się do decyzji ubezpieczyciela, który orzekł, że mój wypadek nie był następstwem nieszczęśliwego wypadku. Podczas odwołania reprezentowała mnie Kancelaria Prawna Fenix. Ubezpieczyciel od razu inaczej zajął się jej rozpatrzeniem, a ja mniej nerwów straciłam. Wywalczona kwota przyda się na rehabilitację, która jest mi potrzebna.
Stanisław

Re: Odszkodowanie

Post autor: Stanisław »

Każdy chce aby odszkodowanie które otrzymamy za wypadek samochodowy w pełni pokryło koszy które za sobą niesie wypadek. Rehabilitacja, naprawa pojazdu, koszt odholowania. Często dochodzi do utrata wartości handlowej pojazdu polecam Wam tą stronę do wszelkich nie jasności związanych z odszkodowaniem i zadośćuczynieniem.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 160
Rejestracja: 19 lip 2019, 8:58

Re: Odszkodowanie

Post autor: Zdzisiek78 »

Jeśli uległeś wypadkowi, za który ponosi odpowiedzialność ktoś inny, może przysługiwać Ci odszkodowanie. Z pewnością zastanawiasz się, czy gra jest warta świeczki – czy wysokość odszkodowania nie będzie przekraczać kosztów całej procedury? W tym artykule https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... owan-w-uk/ rozwieją wszelkie wątpliwości.
ODPOWIEDZ