maszyny cieżkie

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 29
Rejestracja: 20 sty 2020, 8:33

maszyny cieżkie

Post autor: paulinabb »

Szukam firmy oferującej koparko-ładowarki Kraków ktoś coś?
Awatar użytkownika
osaka
Posty: 172
Rejestracja: 10 cze 2019, 5:30

Re: maszyny cieżkie

Post autor: osaka »

Jeśli wynajem wchodzi w grę to na terenie Krakowa oddział mają https://www.drial.pl/ . Mają w ofercie minikoparki na wynajem i mnóstwo innych maszyn budowlanych. Jest to sprzęt gotowy do pracy, sprawdzony, bardzo wysokiej jakości. W razie problemów firma zapewnia sprawny serwis. Mają rozsądne ceny usług i doradzają w wyborze.
Ćwiek

Re: maszyny cieżkie

Post autor: Ćwiek »

Jak masz na stanie maszyny ciężkie to będziesz potrzebować akcesoriów zastępczych jak tarcze czy piły. Wszystko to znajdziesz tutaj https://stmech.eu/ w dobrej cenie i pod nadzorem specjalistów którzy doradzą co będzie najlepsze. Na pewno nie zawiodą oczekiwań twojej firmy a ty zyskasz nowego dostawcę.
Awatar użytkownika
klata
Posty: 104
Rejestracja: 12 wrz 2019, 12:49

Re: maszyny cieżkie

Post autor: klata »

Najgorsze jak jakieś maszyny ulegają awarii, u nas jak mieliśmy awarię hydrauliki siłowej to na szczęście polecono nam mobilny serwis https://www.martech-hs.pl/mobilny-serwis-24h/ takich urządzeń, co najważniejsze szybko usuwają usterki a wszelkie dostępne części mogą dostarczyć nawet poza godzinami pracy sklepów
buśko

Re: maszyny cieżkie

Post autor: buśko »

Maszyny ciężkie, czy to jeżdżące, czy to stojące, są kwestią ważną w każdym biznesie. I nie można powiedzieć, że specjalistyczne urządzenia po prostu są. Na linii produkcyjnej to musiała nastąpić dosłowna analiza i powstał na pewno projekt wykonania poszczególnych elementów. Przeczytacie o tym na stronie https://salwis.pl/system-do-planowania-produkcji/ .
Awatar użytkownika
hakuros
Posty: 224
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:26

Re: maszyny cieżkie

Post autor: hakuros »

Korzystając z okazji, chciałbym się dowiedzieć, jak często przeglądacie wasze maszyny. Ostatnio natknąłem się na firmę specjalizującą się w tego typu usługach - https://czemar.pl/pl/content/16-przeglady. Zastanawiam się, czy ktoś miał doświadczenie z ich usługami i czy warto się do nich zgłosić.
Awatar użytkownika
cilka
Posty: 292
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:48

Re: maszyny cieżkie

Post autor: cilka »

Wyróżnia się różne klucze hydrauliczne rodzaje , w tym klucze nasadowe, klucze płaskie oraz klucze dynamometryczne. Każdy z nich ma swoje specyficzne zastosowania i zalety.
ODPOWIEDZ