jaka pralnia

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Romuśja

jaka pralnia

Post autor: Romuśja »

Szukasz pralni to ja mogę bez dwóch zdań polecić https://www.washster.com/pralnia-grodzisk-mazowiecki/ , to taka usługa, która nie wymaga byś wychodziła z domu. Kurier przyjedzie po Twoje rzeczy, pralnia je wyczyści, a następnie spowrotem trafią one w twoje ręce, proste prawda?
Primabalerińka

Re: jaka pralnia

Post autor: Primabalerińka »

No właśnie. Jest to bardzo dobre pytanie. Ale nie od razu uda nam się trafić na taką bardzo dobrą pralnię chemiczną. Dlatego też zamierzam dowiedzieć się jaką pralnię polecają w Warszawie. I tak też między innymi dowiedziałam się, że w tej pralni https://www.pralnia-warszawianka.pl/ doskonale poradzą sobie z wypraniem i wyprasowaniem każdego ubrania i nie tylko. Wystarczy tam zadzwonić i gotowe.
hiczungł

Re: jaka pralnia

Post autor: hiczungł »

Pralnia https://www.pralniacichowscy.pl/oferta-dla-firm udzieliła mi ogromnego wsparcia i pomocy na tym polu. Chodziło mi o czyszczenie chemiczne, które jednak wymaga profesjonalnej i solidnej wprawy. Ale nie mam już o co się martwić - wszystko zostało zrealizowane bardzo sprawnie a po plamach żadnych śladów,
dżem300

Re: jaka pralnia

Post autor: dżem300 »

Jeśli szukasz pralni, która wykonuje pranie tapicerki, to zdecydowanie musisz zgłosić się do https://pranie-tapicerki-warszawa.pl/radzymin/ . Ja nie spodziewałam się, że moja tapicerka może jeszcze wyglądać, jak nowa, więc koniecznie trzeba zdecydować się na taką opcję. Poleca, sprawdzajcie, no i oczywiście korzystajcie, bo jest z czego.
ODPOWIEDZ