firma a reklama

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
gość

firma a reklama

Post autor: gość »

Wiadomo, nie od dzisiaj że jak mamy własną firmę to musimy zadbać o dobrą stronę internetową by klienci jak najszybciej do nas trafiali. Dobrze było by gdyby jakiś profesjonalista, który robi strony www Radom się takimi rzeczami zajął.W koncu strona internetowa to nasza wizytówka.
Awatar użytkownika
piramidka
Posty: 103
Rejestracja: 16 maja 2019, 8:58

Re: firma a reklama

Post autor: piramidka »

Reklama jest bardzo ważna, co do tego to nie mam żadnych wątpliwości. Ale wcześniej trzeba zadbać o to żeby nasza strona www dobrze się prezentowała. Tutaj w przygotowaniu wartościowych tekstów pomoże nam zdecydowanie Pani Agnieszka z agencji http://mistrzyni-slow.pl/ . Jest to bardzo fajna babka, która zna się świetnie na tym co robi.
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: firma a reklama

Post autor: Liliana »

Reklama powinna być bardzo dobrze przemyślana, jako że istotne jest dopasowanie jej formy do potrzeb firmy oraz jej możliwości finansowych czy tego, do jakich klientów chce się dotrzeć. To takie proste nie jest i zwykle wiąże się z więcej niż jedną formą promocji.
Źrebak21

Re: firma a reklama

Post autor: Źrebak21 »

gość pisze: ↑31 mar 2021, 15:09 Wiadomo, nie od dzisiaj że jak mamy własną firmę to musimy zadbać o dobrą stronę internetową by klienci jak najszybciej do nas trafiali. Dobrze było by gdyby jakiś profesjonalista, który robi strony www Radom się takimi rzeczami zajął.W koncu strona internetowa to nasza wizytówka.
Co do reklamy to ważna jest też strona internetowa firmy. Znajdź sobie do niej koniecznie dobry hosting. Poszukać możesz na różnego typu rankingach. Tutaj masz akurat bardzo fajny ranking internetowy https://host-ranking.pl/keipl/.
ęryk

Re: firma a reklama

Post autor: ęryk »

Co do reklamy to teraz są popularne portale internetowe które mogą wypromować wasze usługi lub produkty. Jednym z nich jest youtube, tutaj https://fabrykamarketingu.pl/czytelnia/ ... arketingu/ macie na temat takiego influencer marketingu fajny artykuł, na pewno wam pomoże w tym temacie.
Awatar użytkownika
obozowicz
Posty: 197
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:08

Re: firma a reklama

Post autor: obozowicz »

Ja jestem przekonany, że każda firma jeśli chce pozyskiwać nowych klientów to jak najbardziej powinna postawić na reklamę. W dzisiejszych czasach bardzo fajną sprawą jest marketing internetowy. Również miałem okazję przeczytać ciekawy artykuł https://www.zdrowy-styl-zycia.pl/influe ... lpracowac/ w którym opisano kto powinien współpracować z influencerami.
Awatar użytkownika
leczka
Posty: 30
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:59

Re: firma a reklama

Post autor: leczka »

Obecnie to dwa powiązanie ze sobą czynniki, gdzie bez reklamy firma staje się niewidoczna między podobnymi, coraz liczniejszymi. Agencja http://smac.com.pl/ zna ten problem i dopasowuje pod moją markę odpowiednie działania promocyjne w sieci. Dzięki temu znacząco jest większa świadomość istnienia marki lokalnie .

wyciek oleju z kosiarki spalinowej
ODPOWIEDZ