duży towar - jaki kurier?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
sekki
Posty: 157
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:56

duży towar - jaki kurier?

Post autor: sekki »

Jak kurierem przesyłać większe rzeczy typu np. rower? Ktoś kiedyś wysyłał kurierem takie duże paczki? Czy jest w stanie kurier taki większy gabaryt przyjąć czy musiałabym organizować jakiś transport? Nigdy nie wysyłałam takich towarów i nie jestem zorientowana w temacie

spyderco endura delica
Awatar użytkownika
akihabara
Posty: 89
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:43

Re: duży towar - jaki kurier?

Post autor: akihabara »

sekki pisze: ↑20 maja 2021, 14:59 Jak kurierem przesyłać większe rzeczy typu np. rower? Ktoś kiedyś wysyłał kurierem takie duże paczki? Czy jest w stanie kurier taki większy gabaryt przyjąć czy musiałabym organizować jakiś transport? Nigdy nie wysyłałam takich towarów i nie jestem zorientowana w temacie
Jak rower to może dłużyca kurier choć nie mam pewności. To byś musiała wejść na stronę kuriera albo pośrednika i dokładnie przeczytać jakie wymiary tam się mieszczą
taśpo

Re: duży towar - jaki kurier?

Post autor: taśpo »

powiedzcie mi, czy będąc kurierem trzeba również posiadać takie dokumenty jak licencje transportowe ? czy wystarczające jest prawo jazdy na daną kategorię pojazdu, który się obsługuje? mój brat szuka pracy obecnie i wlasnie tak się zastanawialiśmy. Jeśli macie informacje jak to wszystko ewentualnie się odbywa i jak długo się na to czeka to powiedzcie - ciekawi jesteśmy :)
Jacuś23

Re: duży towar - jaki kurier?

Post autor: Jacuś23 »

Ja również należę do osób, które bardzo często korzystają z usług kurierów i faktycznie wybór jest istotny jeśli zależy nam żeby paczka dotarła na czas. Ja korzystam z oferty brokera Sendit który pomaga mi rozwiązać takie problemy ale i daje masę przydatnych porad jak ta https://www.sendit.pl/blog/dlaczego-kur ... przyjechal Dzięki nim nie mam problemów z przesyłkami i śpię spokojnie.
ODPOWIEDZ