Budynek do użytki publicznego

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
Vaneska
Posty: 162
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:22

Budynek do użytki publicznego

Post autor: Vaneska »

Wiedzieliscie o tym, ze oddając budynek do użytku publicznego musicie spełnić odpowiednie normy w tym zadbać o odpowiednie oznakowanie wielu miejsc? Ja osobiście nie miałam o tym pojęcia, dopiero gdy przeglądałam tutaj https://sklep.techemznaki.pl/znaki-iso-7010 , pewnie informacje zorientowałam się jak rygorystyczne sa to normy.
Awatar użytkownika
halynka
Posty: 20
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:14

Re: Budynek do użytki publicznego

Post autor: halynka »

O nawet nie wiedziałam, no ale cóż przepisy trzeba przestrzegać

odśnieżanie dachów zdjęcia
Awatar użytkownika
grazka
Posty: 91
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:22

Re: Budynek do użytki publicznego

Post autor: grazka »

O a to ciekawe, jak to bywa, człowiek nie zawsze poinformowany. No ale ważne są też inne szczegóły jak zadbanie o ocieplenie budynku. My się zastanawiamy nad pianką PUR, czytałam że to świetne rozwiązanie, które daje potem same korzyści . Przeglądałam oferty i znalazłam firmę https://cels.pl/ocieplanie-piana/ . Mój mąż uważa że nie ma lepszego sposobu na uzyskanie niezwykle ciepłego mieszkania.
Awatar użytkownika
moli
Posty: 20
Rejestracja: 24 lip 2019, 5:39

Re: Budynek do użytki publicznego

Post autor: moli »

Budynek użyteczności publicznej powinien mieć też odpowiednio wyposażone toalety. Praktycznym rozwiązaniem, stosowanym często w takich łazienkach są suszarki do rąk: https://www.ole.pl/category/suszarki-do-rak
Awatar użytkownika
paula22
Posty: 186
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:54

Re: Budynek do użytki publicznego

Post autor: paula22 »

grazka pisze: ↑19 lut 2019, 10:16 O a to ciekawe, jak to bywa, człowiek nie zawsze poinformowany. No ale ważne są też inne szczegóły jak zadbanie o ocieplenie budynku. My się zastanawiamy nad pianką PUR, czytałam że to świetne rozwiązanie, które daje potem same korzyści .
Super, że myślisz o takim rozwiązaniu. Z tego co wiem to jest bardzo skuteczne. A dobra i fachowa firma potrafi je wykonać szybko i skutecznie. Tutaj https://www.izolmax.pl/ masz namiary na taką firmę. Zajmują się tym od dawna więc wiedzą co robią.
ODPOWIEDZ