Antywirus- który?

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
wolna
Posty: 151
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:41

Antywirus- który?

Post autor: wolna »

Muszę zainwestować w jakiś porządny program antywirusowy, jednak nie wiem jaki. Szczerze mówiąc to temat ten jest mi zupełnie nieznany. Możecie coś podpowiedzieć?
Awatar użytkownika
jets
Posty: 127
Rejestracja: 08 lut 2019, 13:31

Re: Antywirus- który?

Post autor: jets »

Jeśli szukasz coś porządnego i skutecznego to warto zajrzeć na stronę https://gdata.pl/ . Kiedyś pobrałem wersję próbną i od tego czasu korzystam z tego oprogramowania. Mają wiele lat doświadczenia i są zdobywcami licznych nagród. Moim zdaniem to bardzo dobra ochrona danych.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 183
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:31

Re: Antywirus- który?

Post autor: milka »

Jeśli nie chcecie wydawać pieniędzy na program antywirusowy, to tutaj https://bitdefender.pl/antivirus-free-edition/ warto sobie zerknąć. Macie tam wersję bezpłatną, z której warto skorzystać. Trzeba się zawsze dobrze zabezpieczyć, aby nie utracić danych, szczególnie jeśli mamy tam ważne zdjęcia czy też inne pliki.
sąga

Re: Antywirus- który?

Post autor: sąga »

jets pisze: ↑22 cze 2020, 7:09 Jeśli szukasz coś porządnego i skutecznego to warto zajrzeć na stronę https://gdata.pl/ . Kiedyś pobrałem wersję próbną i od tego czasu korzystam z tego oprogramowania. Mają wiele lat doświadczenia i są zdobywcami licznych nagród. Moim zdaniem to bardzo dobra ochrona danych.
dobrze wiedzieć
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 98
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:45

Re: Antywirus- który?

Post autor: carbonara »

U nas też mamy sprawdzonego antywirusa ale każdy w firmie korzysta też z bezpiecznego komunikatora https://www.cyberdefence24.pl/co-sprawi ... bezpieczny usecrypt dla zapewnienia poufności komunikacji w firmie
ODPOWIEDZ