Aktywny wypoczynek

Miejsce na wszelkie różności. Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w innych kategoriach? Sprawdź tutaj!
Awatar użytkownika
stylowa
Posty: 12
Rejestracja: 05 lis 2019, 17:38

Aktywny wypoczynek

Post autor: stylowa »

Hej. Jak tam u Was z aktywnością fizyczną w taką pogodę? Ja listopad wykorzystałam co do grosza. Dużo spacerowałam, jeździłam na rowerze, byłam w górach, a także udało mi się zaliczyć w kilka dni Warszawę. Zrobiłam sobie wycieczkę rowerową po okolicy, byłam w Forcie Służew, gdzie skusiłam się na uwielbiane sushi. Zjadłam je w restauracji Garo Sushi. Polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
kofeina
Posty: 30
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:10

Re: Aktywny wypoczynek

Post autor: kofeina »

Myślę, że taki sposób spędzania czasu jest bardzo dobrym pomysłem. Też bardzo lubię góry i niedawno z mężem miałam okazję je zwiedzać. Ostatnio natknęłam się na ciekawą propozycję dla osób starszych. Towczasy dla seniora. ParkHotel Łysoń zaprasza wszystkich seniorów do skorzystania z pakietu "Wczasy dla seniora 55+". To moim zdaniem super pomysł na prezent dla rodziców czy dziadków. Ośrodek wypoczynkowy położony jest w Inwałdzie, w województwie małopolskim, wśród wielu atrakcji regionu. Myślę, że warto rozważyć tę propozycję.
Jowardź634

Re: Aktywny wypoczynek

Post autor: Jowardź634 »

My wyjechaliśmy na działkę zrobić porządki przed pierwszymi opadami śniegu, a przy okazji wstawiliśmy w kuchni domku mini piekranik https://bazarowisko.pl/outlet-agd-do-ku ... piekarniki i można było zrobić zapiekanki na ogrzanie po cieżkiej pracy :)
Swoją drogą bazarowisko outlet ma masę rzeczy w bardzo dobrych cenach jakby ktoś szukał czegoś do domu lub na prezent
Awatar użytkownika
Liliana
Posty: 391
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:03

Re: Aktywny wypoczynek

Post autor: Liliana »

Po długim czasie pracy, ostatnie na co mam ochotę to aktywny wypoczynek, wolę już usiąść z książką w ręce pod kocykiem.
ODPOWIEDZ