Wakacje - niepogoda

Rozmawiamy tu o rodzinie, planach na przyszłość, dzieciach, organizacji ślubu. Tematy związane z życiem prywatnym.
Awatar użytkownika
Lew-82
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2022, 21:29

Wakacje - niepogoda

Post autor: Lew-82 »

W jaki sposób spędzacie czas na wakacjach, jeśli akurat nie dopisuje pogoda? Wprawdzie mam nadzieję i wszelkie prognozy również na to wskazują, że będzie słonecznie, ale wolę mieć jakieś wyjście awaryjne, trzeba zapewnić rodzinie jakieś rozrywki, szczególni dzieciakom. Na pewno pójdziemy do motylarni - motylarnia w Rozewiu jest przez wiele osób polecana.
suzii

Re: Wakacje - niepogoda

Post autor: suzii »

Dlatego warto też wybrać zarazem atrakcyjny hotel, bo wtedy na pewno nie będziemy się nudzić. Dla mnie ciekawą opcją jest Sandra SPA, jak chodzi o lokum nadmorski, ponieważ mają oni bogatą ofertę. Nawet u nich rehabilitacja nad morzem jest możliwa - także super...
Awatar użytkownika
carbonara
Posty: 97
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:45

Re: Wakacje - niepogoda

Post autor: carbonara »

Wiadomo jak jest nad naszym morzem pogoda czasem nie jest tak do końca plażowa ale są ciekawe miejsca do zwiedzania w okolicy. Jeśli nie masz auta to tu https://moto.trojmiasto.pl/Jak-wypozycz ... 51659.html czytałam że wypożyczalnia aut z 10-letnim doświadczeniem ma teraz bardzo atrakcyjną ofertę wynajmu z której możesz skorzystać
Kleber

Re: Wakacje - niepogoda

Post autor: Kleber »

Dzień dobry! Dla każdego z tych, jacy chcą być na bieżąco z aktualną pogodą polecam witrynę https://radary24.pl/, na której dowiecie się m.in. gdzie jest burza. Nadto macie możliwość tam znaleźć dokładne mapy pogodowe z możliwością śledzenia zmian w czasie teraźniejszym. To przydatne narzędzie dla wszystkich, jacy chcą być przygotowani na różne warunki atmosferyczne. Toteż bez względu na to, czy masz zaplanowany spacer, wycieczkę krajoznawczą, czy zwyczajnie chciałbyś się dowiedzieć co Cię czeka w niedługim czasie w pogodzie warto mieć radar burzowy pod ręką.
ODPOWIEDZ